Не рахую, а вважаю• 12 октября в 13:47
Розіграші на чіпсах, сушарках чи інші
Чи є серед вас ті хто колись щось вигравав, ну або слідкував, що розіграші дійсно відбувались.
Мені здається це повна шляпа. Я за своє життя декілька раз по приколу відправляла той код, але мені здається, то чисто для збору даних, реальних клієнтів, а розіграшів і звітів в реальному житті і часі не існує.
Що думаєте?
Якщо серед вас є такі, що вигравали - покажіться і похваліться, що отримували😃
Що думаєте?
Фрекен бок• 12 октября в 13:57
Дочка несколько раз деньги в чипсах Чипстерс находила в маленьких зип пакетках)
Дама с собачкой• 12 октября в 13:59
Колись було пиво Чернігівське, здається, то декілька разів отримували додаткові пляшки і мінімальне поповнення телефону
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 12 октября в 14:01
Да, велосипед от кефира Волошкове поле) в начале ковида
Масяня Я• 12 октября в 14:02
Я одного разу в Екомаркетв виграла ковдру. І від кіндера за обгортки кілька разів отримували непогані подарунки для дітей
сладкий_ноябрь• 12 октября в 14:18
Я до війни приймала участь в акції від епіцентру.
Потрібно було купити дві продукції фрекен бок і зареєструвати код
Виграти можна було тур на відпочинок на двох.
І я його виграла :))
Правда ми самі обирали куда поїдемо на відпочинок, та доплатила за дітей
Також вигравала парасольки, білети в музей, білети на концерти, посуд, мультиварку.
Але реально, ніколи не ставилася до таких акцій серйозно.
Типу виграю, то виграю, ні, то ні.
І я його виграла :))
Типу виграю, то виграю, ні, то ні.
Щедрик• 12 октября в 14:18
Я колись в махрових роках маленький ноутбук в кіткат виграла. Смски були платні, а вони обіцяли за 50шт повернути кошти. На 36 отримала приз
Форточка• 12 октября в 14:41
По акции от Актимель выиграла аж два термоса когда-то
.
Лично знаю человека, который выигрывал поездку в Дисней ленд.
Розыгрыши большими торговыми марками проводятся под супервайзингом больших юридических компаний и рандомайзинг выбора победителей серьезно контролируется.
. Лично знаю человека, который выигрывал поездку в Дисней ленд.
Горлаю зрання• 12 октября в 14:42
Ответ длясладкий_ноябрь
І я його виграла :))
Типу виграю, то виграю, ні, то ні.
І я його виграла :))
Типу виграю, то виграю, ні, то ні.
О и я тогда выиграла тур, вернее сертификат на 25000, это было в 2018 году и это была моя последняя выигранная путевка, с тех пор больше не выигрывала путевки
сладкий_ноябрь• 12 октября в 14:45
Ответ дляГорлаю зрання
Так; щось такого. Сума десь така теж була, не памʼятаю точно
Конотопська відьма• 12 октября в 14:48
Я больше 20 лет проработала в маркетинге. Сменила 9 компаний. Организовывала в том числе и такие акции. Особенно часто в нулевые. Все призы обычно реальные и оплачиваются из маркетингового бюджета.
Пи Пи Пилюля• 12 октября в 14:53
Ответ дляКонотопська відьма
А переможці?)
мадамГрицацуева• 12 октября в 15:20
Ответ дляФрекен бок
Я теж вчора в чіпсах виграла 20 грн.
Конотопська відьма• 12 октября в 15:21
Ответ дляПи Пи Пилюля
А переможці?)
И переможцi теж.
На крупных розыгрышах обычно присутствует комиссия и в том числе члены руководства. Несколько раз на моем опыте были розыгрыши на радио и телевидении, тогда и представители Медиакомпании присутствуют.
По мелочи возможны нюансы. Как то раз парень, которого я наняла в качестве звукорежиссера на ивент украл несколько анкет для розыгрыша и закинул в барабан. Выиграл беспроводную мышь. Я его не сдала, так как был и мой косяк, ненадолго оставила анкеты без присмотра. На следующий розыгрыш срочно напечатала новые анкеты другие и хранила в сейфе
Скорая помощь• 12 октября в 17:23
Колись отримала рушники для тіла від Zeva.
Потім на початку 2000 виграла праску. Був розігриш в якомусь журналі для молодих матусь. (Каюсь, не пам´ятаю назву).
І в минулому році, виграла якісь набор миючих засобів. В Епіцентрі була акція. Я навіть не знала, що стала її учасником. Просто купила продукцію на 400 грн. А виграла набір на 800 грн