Топтунша• 12 октября в 16:42
Покажіть свої штори
Шукаю в вітальню,два вікна невеликого розміру, кімната 20 м.кв. Хочу щось цікаве, сучасне
Анчо Ус• 12 октября в 16:50
Ответ дляТоптунша
вперше таке бачу
Я теж як пару років дізналася.
Непогано тримають і тепло взимку, і холод влітку
Викупана• 12 октября в 17:26
В мене звичайні з Юск. Але вони виявились дуже важкі і щільні, масивно виглядають вживу. Хоча як для першого поверху і кухні - то наче вписались. Я більше люблю коли штори лляні, повітряні, легкі. Особливо коли кімнати не великі
Пукимончиг• 12 октября в 17:53
Саме сучасне це однотонний блекаут. Я тут колись показала свої з натурального індійського шовку, зафукали що дєшовка і колхоз.
Пукимончиг• 12 октября в 17:57
Ответ дляТоптунша
вперше таке бачу
Значить ви не ходите по секондам. В сх дуже часто штори з термотканини можна зустріти, переважно невеликого розміру.