12 галюцинаций• 13 октября в 08:29
Без нічних переїздів? Це як?
Розкажіть про формат таких турів. Вночі спиш у готелі , снідаєш. А коли ж переїзд, і коли екскурсії? Це днем? Я трохи не розумію. Як розраховується час переїзду та екскурсій в таких турах.
Наприклад, Львів - Прага- Краків- Дрезден- Львів. Поясніть, будь ласка, методику туру без нічних переїздіів .
Анонім Секретар• 13 октября в 08:31
Вдень переїзд , тоді ж екскурсії. Дивіться програму туру , там все написано
Яжбоматусяблін• 13 октября в 08:31
встали в 7 утра, позавтракали и поехали
в обед на месте, до вечера гуляете, точнее бегом носитесь, потом автобус - часов 4 и опять отель
12 галюцинаций
• 13 октября в 08:36
Ответ дляЯжбоматусяблін
встали в 7 утра, позавтракали и поехали
Дякую
Анонім Секретар• 13 октября в 08:46
Ответ для12 галюцинаций
Дякую
В нас не так було. Зазвичай приїжджаєш вже в те місто , де будеш ночувати , тобто немає двох переїздів в день. Я декілька разів їздила в тур , де ми жили в одному місті в одному готелі 5 днів, а вже звідти їздили на екскурсії в інші міста , це було дуже зручно. Це були Амстердам та Париж
12 галюцинаций
• 13 октября в 09:07
Ответ дляАнонім Секретар
Дякую за відгук. Так, це, дійсно , зручно. Хто туроператор таких турів, підкажіть з ким їздили?
Лукава_Кiшка• 13 октября в 09:17
Ответ для12 галюцинаций
немає таких турів, всі автобусні тури - це постійні переїзди. Буває 2 дні в одному готелі, але це рідкість. Нічні переїзди, це і означає, що всю ніч будете їхати, снідати на заправці і потім весь день на ногах. Це дуже важко!!!! Не раджу категорично
Рубаю олівлє• 13 октября в 09:18
Сто лет назад так ездила. Там по пару дней в каждом городе жили, нормально. Ночевки в автобусе не для меня.
12 галюцинаций
• 13 октября в 09:21
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я розумію, що таке нічні переїзди.
В питанні я цікавлюсь про організацвю туру без нічних переїздів , як суміщають денний переїзд і денну екскурсію.
Корсет_на_шурупах• 13 октября в 09:38
Ответ для12 галюцинаций
Я розумію, що таке нічні переїзди.
ну а как вы хотите?))) туров с телепортацией еще не изобрели
если тур автобусный, то вы должны расстояние как-то преодолевать
то есть или вы едете ночью, или вы едете днем.
если днем, то пол дня едете, пол дня экскурсия
Если добавить день переезд только, ночь в отеле, потом день- только экскурсия, то такой тур будет стоить столько , что вы в него не поедете)))))
дешево и комфортно бывает только в сказках про ковер- самолет
Черговий по кухні• 13 октября в 09:39
Я їздила в Будапешт так. Ми приїхали в Будапешт, і там жили в готелі 4 ночі. Звідти їздили на екскурсії в Відень, ще кудись. Так само в Прагу. Приїхали і там жили 3 чи 4 ночі, звідти в Дрездені, Карлові вари
Анонім Секретар• 13 октября в 09:51
Ответ для12 галюцинаций
Давно їздила з Аккорд тур , але впевнена, що в інших також є такі тури
Анонім Секретар• 13 октября в 09:52
Ответ дляЛукава_Кiшка
Бувають , треба просто вибрати саме такий
Верочка 100%• 13 октября в 09:52
Прекрасный формат.
Я часто раньше ездила в такие туры.
Суть в том, что самые длинные переезды - в первый и в последний день. И программа составлена так, что города и страны в туре находятся на небольших расстояниях друг от друга.
Но, собственно, в программах все написано. Единственное, каждый день после экскурсий вы будете приезжать в отели поздно- около 11 ночи. И просыпаться в 7 утра. Но такие туры не отдыха, а для впечатлений. И для активных людей. Я люблю.
Я часто раньше ездила в такие туры.
12 галюцинаций
• 13 октября в 09:54
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я взагалі про ціну не писала і не цікавилась.
Дякую за відповідь.
12 галюцинаций
• 13 октября в 09:55
Ответ дляЧерговий по кухні
Порекомендуйте, будь ласка, такого туроператора.
12 галюцинаций
• 13 октября в 09:56
Ответ дляВерочка 100%
Прекрасный формат.
Я часто раньше ездила в такие туры.
Дякую за змістовну відповідь
Корсет_на_шурупах• 13 октября в 10:05
Ответ для12 галюцинаций
Дякую за відповідь.
вы нет, но автобусные туры - это дешевый сегмент рынка. там бюджетные отели в туре, и соответсвенно и цена тура рассчитана на бюджетного туриста, на тех, кто не может позволить себе самолет
так было до войны и так осталось и сейчас.
Вип - сегмент есть только по трансферам до аэропортов
А автобусники так и остались бюджетными вариантами.
Поэтому и графики такие.
При выборе тура смотрите на маршрут и километраж.
Львів - Прага- Краків- Дрезден- Львів. - это линейный маршрут, и километры эти надо проехать как то
Жить 3-4 дня в одном отеле и радиальные выезды, про которые писали выше - это другое.
Поэтому и графики такие.
Анонім Секретар• 13 октября в 10:07
Ответ для12 галюцинаций
Я розумію, що таке нічні переїзди.
Ну, не цілий день їдуть й не цілий день екскурсія. Ми, наприклад , їхали вчора на екскурсію на цілий день з Парижа - в один бік 3 години , на місці 6 годин, у зворотному напрямку стільки ж. Виїхали о 8.00, повернулися о 20.00.
12 галюцинаций
• 13 октября в 10:11
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Поэтому и графики такие.
Дякую, що поділились думками. Мені підказали тут, що є такі радіальні виїзди. І мене зацікавив такий формат. Хочу уточнити, хто організовує такі тури і прочитати про пропозиції від них. Може, порадите когось, будь ласка, на якого організатора таких поїздок звернути уваагу.
12 галюцинаций
• 13 октября в 10:12
Ответ дляАнонім Секретар
Дякую
Анонім Секретар• 13 октября в 10:12
Ответ для12 галюцинаций
Авторко ,ив усіх операторів є такі тури , читайте опис тура
12 галюцинаций
• 13 октября в 10:13
Ответ дляАнонім Секретар
Добре, дякую.
Корсет_на_шурупах• 13 октября в 10:22
Ответ для12 галюцинаций
я работаю в туризме , но мы не занимаемся автобусниками
из коллег могу порекомендовать вот эту компанию, у них и туры хорошие и организация, и туры все гарантированные
аккорд не рекомендую , у них туры не на гарантии ( то есть вам обещают, потом отменяют за неделю до выезда т.к. не набрался автобус) ...
12 галюцинаций
• 13 октября в 11:19
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Дякую Вам!
Капитошечка• 13 октября в 19:19
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Підкажіть, а є у цієї компанії інстаграм? Щось лише сайт і все, жодних відгцків, а тури мене зацікавили