Злюсь до кипіння• 13 октября в 11:26
Знецінення з боку викладачки
Зараз навчаюсь на другому курсі юридичного факультету, як додатковий предмет нам поставили соціологію, яку читає викладачка з іншого факультету. В п´ятницю в нас було друге практичне завдання з нового предмету. Я підготувалась, відповідала.
І тут під час відповіді я чую: "Ну як ти не цікаво розповідаєш, скучно. Твоя відповідь може зацікавити хіба хлопців, і то не надовго".
Блін, я тоді відчула якесь приниження, стало соромно та ніяково одночасно.
Однокурсники почали сміятись, а я хотіла згоріти від сорому. Тепер мене мучають думки, чим я їй не сподобалась? Ну не такий я оратор, але точно не найгірший варіант на курсі.
Злюсь до кипіння
• 13 октября в 11:29
Ответ дляАннуитет
Бред какой-то
Вы ничего не ответили?
Я не відповіла нічого. Була якась така розгубленість, не знала, що відповісти. Вона ще й професорка, не просто викладачка
Вельшановна• 13 октября в 11:34
Та такі завжди були і вчителі, і викладачі, які користуючись владою любили слівце гомтре закинуть.
Колись моїй подрузі викладачка сказала, якщо ти думаєш, що твоя краса тобі поможе все в житті мати, то ти помиляєшся. Вчися і працюй.
Вона покрасніла. Вдома плакала весь вечір
Копуша• 13 октября в 11:35
справа не в Вас, просто старайтесь не проявляйте ініціативу на її предметах і перед початкою заняття непомітно вмикайте диктофон, не буде зайвим якщо перегне палку.
Маю сечі• 13 октября в 11:36
Прекрасний професор соціології, що булить студентів і порушує конституційне право людини на честь та гідність на робочому місці.
Злюсь до кипіння
• 13 октября в 11:36
Ответ дляВельшановна
Дуже зрозуміла ситуація. Я до тепер не можу заспокоїтись, навіть якась не впевненість в собі з´явилась. Вже думаю, а чи треба проявляти ініціативу на практичних
Злюсь до кипіння
• 13 октября в 11:37
Ответ дляКопуша
Я спробую. В мене через цей інцидент якась невпевненість у собі з´явилась
Попразендовна• 13 октября в 11:38
Ответ дляМаю сечі
Написати заяву в деканат за булінг
Я б так и поступила
куркулиха• 13 октября в 11:39
Мені на першому курсі ВНЗ сказали, що у мене профнепридатність. Закінчила добре і пропрацювала 25 років. Але образилася і злилася тоді сильно.
Злюсь до кипіння
• 13 октября в 11:39
Ответ дляМаю сечі
Написати заяву в деканат за булінг
Думала про це. Але вона професора, її чоловік декан факультету суспільних наук, а це там де вона працює. Боюсь, що буде ще гірше
На привозе• 13 октября в 11:39
Вы еще столько странных и откровенно больных за свою жизнь увидите, что лучше пропускайте мимо ушей. Не накаляйте. Сдадите ей зачет или экзамен и забудете как ее, так и ее предмет.
Синди Кроуфорд• 13 октября в 11:39
Ответ дляПопразендовна
Я б так и поступила
сколько завлений вы писали в деканат во время учебы?
аж ноль?
Копуша• 13 октября в 11:40
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Якщо не будете на цьому зациклюватись та намагатись їй вгодити, щоб була доброю до Вас - це дуже швидко пройде. Вона - хамло звичайне, що потребує самоствердження, не варто мати жодної справи або гойдалок з нею, переможців тут не буває. Поважає вона тільки сила і якщо приниження повториться - можна в соц мережах анонімно прославити і тегнути мін.освіти. Деканат навря допоможе без розголосу.
Копуша• 13 октября в 11:42
дивіться на неї як на викладачку з психічними розладами, тоді перестанете сприймати все серйозно
Злюсь до кипіння
• 13 октября в 11:42
Ответ дляКопуша
Просто не можу зрозуміти, чому вона так висловилась стосовно мене. В нас є дівчата, яких вона так любить, каже ’мої сонечка’, ’моя золота дівчинка’
Кили и Манджаро• 13 октября в 11:43
Вам не сказали, що ви гірша за інших
Вам сказали, що нецікаво доповідаєте
В чому знецінення? Ви отримали ту оцінку, на яку відповідали. Готуйтеся краще, вдосконалюйте свої ораторські здібності. Або приймайте оцінку такою яка є
Вам сказали, що нецікаво доповідаєте
Маю сечі• 13 октября в 11:44
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Буде гірше, якщо мовчати. Такі притрушені першим ударом перевіряють, кого можна тероризувати, і Ви покажете, що це Ви.
Якщо вона без причини накинулася так на Вас, будуть ще випадки, потрібно це зафіксувати документом, щоб потім ніхто не сказав, що такого не було. Вам правильно порадили користуватися диктофоном в її присутності. Фіксуйте всі можливі інцеденти, бо я Вам гарантую, в іншому випадку, історія матиме продавження і винною будете Ви
Кили и Манджаро• 13 октября в 11:45
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Можете не проявляти ініціативи. Достатньо просто якісно готуватись до уроку
Копуша• 13 октября в 11:45
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Бо не всі почнуть паритись, а Вас вже починає затягувати, своїми роздумами віддаєте їй енергію та силу. Працюйте над собою, щоб були впевнені та подібні сумніви не закрадались. Гарні знання та самоповага ще ніколи не були зайвими
Злюсь до кипіння
• 13 октября в 11:46
Ответ дляКили и Манджаро
Вам не сказали, що ви гірша за інших
Вам сказали, що нецікаво доповідаєте
Я підготувалась добре. Від інших викладачів такого ніколи не чула, навпаки. Ну може я трохи хвилювалась, бо вперше в неї відповідала. Ну добре, сказала б, що я якось монотонно розповідаю чи щось таке або просто оцінку меншу поставила через це. Але до чого тут хлопці? Це якось не професійно
Мяо мой мяо• 13 октября в 11:47
Мне в универе попадались философички и по социальным наукам такие козы. Постоянные подколки что мол девочки на наш факультет только за мужьями, комментировала внешность и всякая такая лабуда. Теперь у меня стереотип что там работают только очень неудовлетворенные жизнью женщины.
Кили и Манджаро• 13 октября в 11:47
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Вона висловилась не стосовно вас, а стосовно того, що ви нецікаво доповідаєте. Це різні речі.
Маю сечі• 13 октября в 11:47
Ответ дляКили и Манджаро
Вам не сказали, що ви гірша за інших
Вам сказали, що нецікаво доповідаєте
Ораторство до соціології не має жодного стосунку. Автор не наймалася розважати викладача, а навпаки
Неместная Я• 13 октября в 11:48
Ответ дляКили и Манджаро
Достатньо зрозуміти, що тітка може бути травмована і відіграє свою едіпальну травму таким чином. Конкурує зі студентками, знижує їм впевненість в собі.
Синди Кроуфорд• 13 октября в 11:49
Ответ дляКили и Манджаро
вы так пишите ужасно, ошибки, мысль вообще не умеете доносить, в школе хоть учились или с мальчиками трахались на задней парте?
Да, это не о вас, просто пишите плохо
Скажите в данном случае можете отделить мух от котлет?
Да, это не о вас, просто пишите плохо
Синди Кроуфорд• 13 октября в 11:49
Ответ дляНеместная Я
сцуко старе
Кили и Манджаро• 13 октября в 11:50
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Про хлопців так, зайве, тут ви маєте рацію. Можливо ви були занадто яскраво вдягнена, привабливо для хлопців?
А якби вона вам мовчки поставила низьку оцінку, хіба вас би це не засмутило? Впевнена, що ви теж вважали б що знецінити вашу роботу
Кили и Манджаро• 13 октября в 11:51
Ответ дляМаю сечі
Так і викладач не аніматор, щоб розважати студентів. І не треба мати супер здібності оратора, щоб цікаво доповідати. Для цього треба мати цікаві факти в доповіді