Злюсь до кипіння• 13 октября 2025
Знецінення з боку викладачки
Зараз навчаюсь на другому курсі юридичного факультету, як додатковий предмет нам поставили соціологію, яку читає викладачка з іншого факультету. В п´ятницю в нас було друге практичне завдання з нового предмету. Я підготувалась, відповідала.
І тут під час відповіді я чую: "Ну як ти не цікаво розповідаєш, скучно. Твоя відповідь може зацікавити хіба хлопців, і то не надовго".
Блін, я тоді відчула якесь приниження, стало соромно та ніяково одночасно.
Однокурсники почали сміятись, а я хотіла згоріти від сорому. Тепер мене мучають думки, чим я їй не сподобалась? Ну не такий я оратор, але точно не найгірший варіант на курсі.
Неместная Я• 13 октября 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
сцуко старе
Авжеж. Її травмована психіка як блютуз завжди знайде саме ту жінку чи дівчину в аудиторії, яка буде паритись з приводу її наїздів.
Синди Кроуфорд• 13 октября 2025
Ответ дляНеместная Я
а детям оно надо?
бедные студенты
Злюсь до кипіння
• 13 октября 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Про хлопців так, зайве, тут ви маєте рацію. Можливо ви були занадто яскраво вдягнена, привабливо для хлопців?
А якби вона вам мовчки поставила низьку оцінку, хіба вас би це не засмутило? Впевнена, що ви теж вважали б що знецінити вашу роботу
Я не вдягаюсь розкуто чи яскраво. Можна було це сказати по іншому. І я нормально підготувалась, я написала від руки конспект і розповідала його сама. Натомість вона хвалить дівчину, яка просто з роздруківки читає.
Копуша• 13 октября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
скоріш за все, навпаки, надто скромно та ошатно, тому і захотіла зачепити. Розкуті та яскраві не промовчать у відповідь, а тут можна навішати негативу без остраху
Кили и Манджаро• 13 октября 2025
Ответ дляНеместная Я
Достатньо зрозуміти, що тітка може бути травмована і відіграє свою едіпальну травму таким чином. Конкурує зі студентками, знижує їм впевненість в собі.
Ой, не фантазуйте і не перекладайте провину на вчителя. Автор не підготувалась, тому і нервувалась підчас відповіді, тому і отримала такий відгук. Була б впевнена в собі та своїй відповіді, то і не було б цієї теми.
Ми всі колись були студентами і всі знаємо як то відповідати, коли не дуже підготувався. В мене був вчитель гістології, який просто мене не навидів, занижував оцінки, навіть завкафедрою була здивована. Мені було пофіг, тому що я знала, що на екзамені мене завкафедрою посадить до кого завгодно окрім нього. І я зі своєї текучої трійки легко здала екзамен на 5. Тому що я в собі була впевнена, у своїх знаннях
Гидроусилитель руля• 13 октября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Забийте. Її зуваження було недоречним, вона могла прокоментувати відповідь, але хлопці тут ні до чого. Ви ще багато дивних викладачів зустрінете.
Кили и Манджаро• 13 октября 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
вы так пишите ужасно, ошибки, мысль вообще не умеете доносить, в школе хоть учились или с мальчиками трахались на задней парте?
Да, это не о вас, просто пишите плохо
Скажите в данном случае можете отделить мух от котлет?
Да, это не о вас, просто пишите плохо
Муха автор цього посту, правильно?
Синди Кроуфорд• 13 октября 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Муха автор цього посту, правильно?
нет, не правильно
Кили и Манджаро• 13 октября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Немає значення від руки чи роздруківка. Значення має зміст
Шумелка Мышь• 13 октября 2025
Конечное оно просто. Унизила вас перед всеми. Я считаю, что так говорить не имела право. А если хотела как-то помочь, то могла сказать это вам отдельно и не такой форме
Мяо мой мяо• 13 октября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Автор, та иногда проблема может быть не в вас. Как раз можете понять и принять что преподаватели в универе не небожители, а обычные люди со своими страстями. Для кого-то не так одеты, для кого-то не так посмеялись. Добывайте знания, будет материал для жалобы на буллинг - жалуйтесь. Да, встретите еще многих людей котоым что-то в вас будет не так. Закаляйтесь короче. И учитесь конечно.
Неместная Я• 13 октября 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Ви неуважно читаєте.
Кили и Манджаро• 13 октября 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
нет, не правильно
Значить таки правильно
Синди Кроуфорд• 13 октября 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Значить таки правильно
при чем тут автор, если криво пишите вы
ну да ладно
ГейТуда• 13 октября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Дуже зрозуміла ситуація. Я до тепер не можу заспокоїтись, навіть якась не впевненість в собі з´явилась. Вже думаю, а чи треба проявляти ініціативу на практичних
Надо вначале понаблюдать за преподом.Не все любят активных,есть любители сами вещать и есть их мнение и неправильное
Ленне-Рейма• 13 октября 2025
Ответ дляНа привозе
Вы еще столько странных и откровенно больных за свою жизнь увидите, что лучше пропускайте мимо ушей. Не накаляйте. Сдадите ей зачет или экзамен и забудете как ее, так и ее предмет.
+1, не нужно делать из мухи слона, на всех неадекватов нервных клеток не хватит
Ленне-Рейма• 13 октября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Просто не можу зрозуміти, чому вона так висловилась стосовно мене. В нас є дівчата, яких вона так любить, каже ’мої сонечка’, ’моя золота дівчинка’
Да что угодно может быть, как вариант Вы напоминаете ей по типажу любовницу мужа) еще разбираться в этом…просто измените свое отношение к ситуации
Давно без алко• 13 октября 2025
Ответ дляКопуша
дивіться на неї як на викладачку з психічними розладами, тоді перестанете сприймати все серйозно
ну тоді,
такі люди не повинні займати такі посади
Ряженка• 13 октября 2025
Ответ дляКопуша
справа не в Вас, просто старайтесь не проявляйте ініціативу на її предметах і перед початкою заняття непомітно вмикайте диктофон, не буде зайвим якщо перегне палку.
Наоборот подготовится и записать на диктофон
Меня не звали• 13 октября 2025
нам преподователь по теоретической механике (ХГТУСА в Харькове) говорил, что мы будем трусами на Барабашова торговать и что мы занимаем чужие места, на наших местах могли бы учиться отличники, которые не поступили. и ничего, работаю по специальности 14 лет. мы только ржали ему в лицо.
УраганнаЯ• 13 октября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Я не відповіла нічого. Була якась така розгубленість, не знала, що відповісти. Вона ще й професорка, не просто викладачка
Бо вы жертва 😏
Виктимность так и прёт, вот из поста вашего же
Перечитайте, может поймёте
Вы даже тут, анонимно, где вас никто не знает, начали оправдываться ) Хотя зачем это, к чему - непонятно
Люди это очень чуют, вот этот вайб загнананного боящегося непонятно чего
И это никому не нравится, это отталкивает
Хочется просто пнуть
А не поддержать
Сорри, но это правда жизни
Меняйтесь, насколько сможете, хотя по опыту такие обычно и не меняются
Но попытка должна быть
Перечитайте, может поймёте
Хочется просто пнуть
А не поддержать
Сорри, но это правда жизни
Но попытка должна быть
ОйЙой• 13 октября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Відкрию вам таємницю, ви все життя будете комусь подобатись, а комусь ні. Як ви жити збираєтесь?
Happiness13-Ukraine• 13 октября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Йобн@та совкова кляча. Стара?
Happiness13-Ukraine• 13 октября 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Вам не сказали, що ви гірша за інших
Вам сказали, що нецікаво доповідаєте
В чому знецінення? Ви отримали ту оцінку, на яку відповідали. Готуйтеся краще, вдосконалюйте свої ораторські здібності. Або приймайте оцінку такою яка є
Вам сказали, що нецікаво доповідаєте
Ви навчались де небудь? Ви знаєте, що є таке, якщо викладач хоче завалити, чи знецінити, то завжди задасть питання, на яке немає відповіді. А тут ще і приниження з коментарями, а не по суті.
ЗдохниПуйло• 13 октября 2025
Сказати б їй, що розповідаю нецікаво, бо предмет суцільне фуфло, ця херня не може бути цікавою, а ще в тій подачі, в якій ви викладаєте...
Бринзолетта• 13 октября 2025
Я бы и внимание на такое не обратила, столько разных странных преподавателей встречалось за свою жизнь. Тем более бы не принимала близко к сердцу этот бред
Залетна Я тут• 13 октября 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Навіть якщо так, то все одно коментувати зовнішній вигляд не має права.
Погана оцінка - можна підійти і спитати в чому причина і виправити її, а нецікаво розповідаєш - це особиста оцінка, якої не має бути.
100%• 13 октября 2025
просто старая кобыла, забейте на нее. это будет всего лишь одна клеточка в додатке в вашем дипломе