Бідося• 13 октября в 15:39

Ugg Lowmel

Девочки, может у кого-то есть эта модель или примерял кто-то? Как они, удобные?
Обычные и на платформе носила, нравятся
Кондуктор маршрутки• 13 октября в 15:43
Я мерила их в республике. Они легкие и мягкие. Очень крутые
муха в кедах• 13 октября в 15:45
Какие хорошенькие! Мне кажется они не могут быть неудобными))
Но светлый замш-нит!
Ищу Аленя• 13 октября в 15:45
У доньки такі, за тиждень носки вже трошки счухалась платформа, буду нести в ремонт щоб клеїли гумову підошву додаткову
Ищу Аленя• 13 октября в 15:45
Ось такі у неї, прийде зі школи можу показати платформу за тиждень носки. У нас підошва це у всьому взутті проблемне місце, постійно швидко деформується, може вона якось неправильно ходить
автор Бідося • 13 октября в 15:47
Ответ дляИщу Аленя
А у меня целая платформа, не счесалась ни на одних
Ну а как вообще они ей, удобные?
Я Вас не боюся• 13 октября в 15:47
Ответ дляКондуктор маршрутки
В Республіці є фірмовий магазин ? Хотіла купити високу модель, більш зимову, але без примірки не наважуюсь.
автор Бідося • 13 октября в 15:47
Ответ длямуха в кедах
Но светлый замш-нит!
Обожаю светлую замшу
Ищу Аленя• 13 октября в 15:47
Ответ дляБідося
Ну а как вообще они ей, удобные?
Да, м´якенькі, легенькі, теплі
автор Бідося • 13 октября в 15:48
Ответ дляИщу Аленя
Да, м´якенькі, легенькі, теплі
Класс, спасибо
Кондуктор маршрутки• 13 октября в 15:48
Ответ дляЯ Вас не боюся
Нет, там островок типа. Не думаю, что там паль. Неплохой ассортимент, можно примерить, а заказать в интернете
Я Вас не боюся• 13 октября в 15:49
Ответ дляКондуктор маршрутки
А ви не порадити перевірених продавців, бо на ансвері вже розмели ті, що подобалися.
Кондуктор маршрутки• 13 октября в 15:50
Ответ дляЯ Вас не боюся
Может в продавалке посмотрите посредников. Но сколько сейчас из штатов будет ехать, даже не знаю. А на модиво нет?
Я Вас не боюся• 13 октября в 15:51
Ответ дляКондуктор маршрутки
Дякую, щось про них забула. Є на олх і на шафі, але ніколи не купувала там раніше.
муха в кедах• 13 октября в 15:52
Ответ дляБідося
Обожаю светлую замшу
Я тоже. Поэтому сердце разрывается когда они пачкаются
Статус Ква• 13 октября в 15:55
Я их меряла, они как детские с виду. Хоть у меня угг пар 5, я люблю, но конкретно эти не нравятся с виду.
Статус Ква• 13 октября в 15:58
Ответ дляЯ Вас не боюся
Koalabi, их несколько по Киеву. Официальный реселлер в Украине.
Бешене сарі• 13 октября в 15:59
Ответ дляИщу Аленя
Подкажить де ви їх купляли? Яка ціна? Так гарні
Ищу Аленя• 13 октября в 16:00
Ответ дляБешене сарі
В інстаграмі через баєра замовляла, 5500 вийшли
Бешене сарі• 13 октября в 16:01
Ответ дляИщу Аленя
Дякую,ну дуже гарні,в нашому колгоспи таких немає
Домовенок Кузя• 13 октября в 18:00
Я такі купила, на вулиці ще не була, але дома вдягала, дуже зручні, легенькі, теплі.
всемВсёИмного• 13 октября в 19:06
Где вы тут платформу увидели
Incol• 13 октября в 19:58
Ответ дляДомовенок Кузя
Де купували ?
Домовенок Кузя• 13 октября в 20:08
Ответ дляIncol
Де купували ?
На answer
Incol• 13 октября в 20:09
Ответ дляДомовенок Кузя
На answer
А по розмірі брали розмір в розмір ?
Домовенок Кузя• 13 октября в 20:10
Ответ дляIncol
А по розмірі брали розмір в розмір ?
Так, 39 розмір приблизно на 25 - 25.5
Молчалка• 13 октября в 22:02
Ответ дляДомовенок Кузя
Підкажіть,мені по сітці 40,5 треба,але там немає половинок,тільки 40,41.Ви який брали,співпадає розмір?
Домовенок Кузя• 13 октября в 22:31
Я ношу 39 повний, устілка 25,2 - 25.5, то ця модель 39 підійшла
Молчалка• 14 октября в 13:44
Ответ дляДомовенок Кузя
Дякую,а ви давно купували і яка ціна була,оригінал прийшов?Бачу дуже багато копій продають.
Домовенок Кузя• 14 октября в 14:42
Ответ дляМолчалка
Місяць назад, може більше. Вийшло з моєю знижкою біля 6000 грн, не пам´ятаю точно. З ансверу ніколи не було підробок тому навіть не сумніваюсь, що оригінал.
Молчалка• 14 октября в 15:26
Ответ дляДомовенок Кузя
Дякую за відповідь,якийсь прікол:замовила і не відобразилось,і на пошту підтвердження не прийшло,вже немає в чорному кольорі)
Напевно,хтось зі мною одночасно замовив.