Смячиком• 14 октября в 20:21
На каких сайтах можно смотреть фильмы/мультики на англ с субтитрами или без?
Подскажите проверенные сайты, пжлст. Для школьника, уровень b1
Смячиком
• 14 октября в 20:32
Ответ дляДівчина Гілмор
Вибираєте Оригінал і далі вибираєте субтитри СС
Оригінал бачу, а де субтитри?
Дівчина Гілмор• 14 октября в 20:38
Ответ дляСмячиком
Оригінал бачу, а де субтитри?
Натискаєте на відео, знизу на екранчику будуть букви великі СС. Натискаєте на них, справа буде менюшка з переліком країн, вибираєте американські бо тільки вони доступні, рос/ укр нема. А, сорі, рос є
Смячиком
• 14 октября в 20:47
Ответ дляДівчина Гілмор
Дякую❤️