Херсон це Україна• 14 октября в 23:09
Бухгалтери порадьте в яких програмах можна робити акти виконаних робіт, рахунки
Я все роблю у ворді
Виходить якось не той вигляд( і дуже багато займає часу
Та никада в жизни• 14 октября в 23:14
Я когда то скачала бесплатно Дебет плюс, занесла в справочники данные и печатала.
Херсон це Україна
• 14 октября в 23:33
Ответ дляMs. Dolly
1С ❤️🔥
Там самому важко розібратись?
Коленная ложечка• 14 октября в 23:36
Ответ дляЛасковая_львица
В 1С, нам програміст прописував стандартну форму друку Акту
А нащо її там прописувати, якщо при виборі можна обрати видаткова чи акт, відповідно видає на друк, чи у вас якась стародавня 1С 7
Херсон це Україна
• 14 октября в 23:38
Ответ дляКоленная ложечка
А її модна самому скачати? Чи треба купувати
Коленная ложечка• 14 октября в 23:38
Ответ дляХерсон це Україна
Там самому важко розібратись?
Ні, не важко. Але потрібно її вміти встановити або , щоб хтось встановив, внести в довідники (організаці, контрагенти, номенклатура) все відповідно і далі собі спокійно тицяти кнопочками. Але воно того варте. Багато всяких відео на ютубі, раптом буде не зрозуміло.
Коленная ложечка• 14 октября в 23:42
Ответ дляХерсон це Україна
Скачати не вийде, купувати не прям обов´язково, якщо мати дотичних знайомих, які можуть встановити умовно ’піратську копію’, але оскільки вам не потрбно її оновлювати, відповідно змін, то такий варіант буде норм.
Коленная ложечка• 14 октября в 23:45
Погугліть в цьому напрямку (чат gpt нарадив), питала щось просте чи онлайн для рахунків /актів
Онлайн / хмарні рішення (не треба інсталювати на ПК)
Bookkeeper (онлайн бухгалтерія)
Дозволяє вести облік, продавати, створювати рахунки, акти, податкову звітність та інші документи прямо у браузері.
BOOKKEEPER ОНЛАЙН БУХГАЛТЕРІЯ УКРАЇНИ
SMARTFIN.UA
Онлайн-сервіс для малого бізнесу та ФОП, що має модулі обліку доходів/витрат і документообігу.
SMARTFIN
BitFaktura
Спеціалізований сервіс для рахунків-фактур і актів. Дозволяє створювати рахунки, акти виконаних робіт, надсилати клієнтам, відстежувати оплату.
BitFaktura
Taxer.ua
Онлайн-кабінет підприємця, де можна створювати договори, акти, рахунки, а також вести доходи та витрати.
TAXER
SalesDrive (CRM із документацією)
Хоч це не класична бухгалтерія, але в CRM-системі SalesDrive можна генерувати рахунки, акти, договори тощо, друкувати і відправляти клієнтам.
salesdrive.ua
zistemo
Онлайн-інструмент, який підтримує виставлення рахунків, автоматичні нагадування, шаблони інвойсів тощо.
zistemo.me
Тоді для ТОВ на єдиному податку з кількома клієнтами (≈5) тобі потрібна програма, яка:
вміє виписувати рахунки, акти, накладні, договори;
має зберігання документів (щоб не губились PDF’ки);
дає можливість експортувати / друкувати документи з логотипом;
не вимагає глибоких бухгалтерських знань;
не є надто дорогою (на рівні до 300–500 грн/міс).
✅ Рекомендовані 3 найзручніші варіанти для твого ТОВ
1. BitFaktura
🔹 Найпростіший варіант для виставлення рахунків і актів.
Підтримує українську, зберігає документи у хмарі.
Можна створювати рахунки, акти, акти виконаних робіт, додавати підпис і печатку.
Має зручні шаблони і дозволяє надсилати документи клієнтам на email.
Формати PDF, Excel, інтеграція з банком.
Ціна: є безкоштовний тариф на кілька документів, далі ~150 грн/міс.
🔗
🟢 Рекомендую як стартовий варіант — ідеально під твою кількість клієнтів і прості документи.
2. Bookkeeper (онлайн бухгалтерія)
🔹 Професійніше рішення, але просте у використанні.
Є модуль ’Первинні документи’: рахунки, акти, видаткові, накладні, касові ордери.
Можна вести облік, створювати податкову звітність, нараховувати зарплату.
Добре адаптована до українського законодавства.
Ціна: безкоштовний демо + від 250 грн/міс.
🔗
🟢 Якщо хочеш одразу мати і документи, і базову бухгалтерію — це найкращий баланс.
3. Dilovod
🔹 Українська онлайн-система бухгалтерії для ТОВ та ФОП.
Автоматично створює акти, рахунки, накладні, договори.
Є модуль CRM — клієнти, оплати, аналітика.
Можна здавати звітність у податкову, працює з ЕЦП.
Ціна: є пробний період, далі ~350 грн/міс.
🔗
🟢 Якщо хочеш мати “все в одному” (документи + звітність + контрагенти).
🧾 Альтернатива (ще простіша)
Якщо не хочеш платити — можна користуватись безкоштовним шаблоном у Google Sheets або Excel, а підпис і печатку додавати у PDF. Але це не зручно, якщо клієнтів більше двох-трьох.
🔍 Підсумок:
Варіант Простота Документи Звітність Ціна
BitFaktura ⭐⭐⭐⭐ ✅ ❌ 💰 (~150 грн/міс)
Bookkeeper ⭐⭐⭐ ✅ ✅ 💰 (~250 грн/міс)
Dilovod ⭐⭐ ✅✅ ✅✅ 💰 (~350 грн/міс)
Bookkeeper (онлайн бухгалтерія)
BOOKKEEPER ОНЛАЙН БУХГАЛТЕРІЯ УКРАЇНИ
SMARTFIN.UA
SMARTFIN
BitFaktura
Taxer.ua
TAXER
SalesDrive (CRM із документацією)
salesdrive.ua
zistemo
zistemo.me
1. BitFaktura
🔗
2. Bookkeeper (онлайн бухгалтерія)
🔗
3. Dilovod
🔗
🧾 Альтернатива (ще простіша)
🔍 Підсумок:
BitFaktura ⭐⭐⭐⭐ ✅ ❌ 💰 (~150 грн/міс)
Bookkeeper ⭐⭐⭐ ✅ ✅ 💰 (~250 грн/міс)
Dilovod ⭐⭐ ✅✅ ✅✅ 💰 (~350 грн/міс)
Ms. Dolly• 15 октября в 01:43
Ответ дляХерсон це Україна
Там самому важко розібратись?
Ні. Ну дивіться щоб взяти сформувати акт, треба всю інформацію за місяць вносити у програму ту яку хочете побачити у акті. Але ж на підприємстві цю програму встановлюють і обслуговують за кошти. Як ви збираєтесь самі на себе там щось робить?!