УжеВотДа• 15 октября 2025
Допоможіть бабі по тернету знайти лікарства
Доброго здоров‘я. Подивіться у тернеті в аптеках де є ліки Окситоцин 5 ОД фірми Ріхтер (гедеон ріхтер). В аптеках смт коцюбинське київской області! Куда мені йти?
УжеВотДа
• 15 октября 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Автор, а тут пишуть, що тролі вже не ті, а от і ні!!!!, ще є ідеї , хоть я посміялася з вашої теми, дякую
Хто тролі
А я сосєдку попросила, вона оті юа знає каже вміє шукать
TANYA 0 0 0 0• 15 октября 2025
Ответ дляУжеВотДа
Хто тролі
Ну хто такі тролі ви знаєте, а як ліки замовити- не знаєте?))))) Продовжуйте, у вас все гарно виходить
УжеВотДа
• 15 октября 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ото тю
Все. Принесла мені дівка, шприці, салфетки спиртові. Все є
Сумчатая кошка• 15 октября 2025
Ответ дляУжеВотДа
Ото тю
Так Ви самі хочете вколоти невістці?
Ну розкажете як воно все пройшло, добре?
УжеВотДа
• 15 октября 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Так Ви самі хочете вколоти невістці?
Та мені купить попросили, а я седіла і не знала куда йти. Я хтіла так, шоб піти у конкретну аптеку
Хвець-тець• 15 октября 2025
Ответ дляПросто красавица
а ви точно там Ріхтер знайли, а то бабі не будь-який оксітоцин підходить чогось
Чарочка діда• 15 октября 2025
Нагадало мені історію про мене в пологовому будинку. Лікар сказала, що потрібно за наркоз 10 грн. Я сказала своїй бабусі, що потрібно. Приходить бабуся наступного дня і каже ’Усі аптеки обійшла, немає наркозу за 10 грн ніде’.