Баба на горошині• 15 октября в 17:00
Покосити бур´яни на городі
Порадьте майстра, який може покосити високі бур´яни не за усі гроші світу (бориспільський район)
Все будет, но потом• 15 октября в 17:02
я сама кошу косилкою.і вам раджу придбати. бо платити щоразу від 600 грн дорого! 400 грн було в 2022 р. зараз напевно і 800 +ваш бензин.тому я собі купила.так само живу в Борисполі.
Все будет, но потом• 15 октября в 17:03
Ответ дляБаба на горошині
На городі поки не має електричества
бензокосилка. але може працювати і від електрики
Щира українка• 15 октября в 17:10
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
за сіко?
Ну, приблизительно, вся денежная масса в мире, с учётом крипты и инвестиций, составляет 1,3 квадриллиона долларов. Так вот, это ту мач для Автора, но пара-тройка миллионов долларов ей по силам.
КохайтесьЧорнобровi• 15 октября в 17:15
Ответ дляЩира українка
думаю найдет
Банка з медом• 15 октября в 17:20
Ответ дляБаба на горошині
На городі поки не має електричества
Хоч в якій країні город?
Все буде• 15 октября в 17:22
Ответ дляБаба на горошині
На городі поки не має електричества
Автор, ідіть по селу і питайте в сусідів хто може це зробити чи кого порекомендують. Ну навряд чи з Яготина в Борисполь хтось косити поїде. Бо Бориспільський рн великийй.
Домашня Зюзя• 15 октября в 17:25
Тільки що пішов косар, 1200 гривень 8 соток. Але я не в вашому районі
ИграйМойГормон• 15 октября в 17:27
мой косит за 2000 грн 6 соток
но сейчас не хочет, говорит пусть за зиму перегниет, весной все уберет