Та легко!• 16 октября в 10:08
Як визначити, чи яйця справді домашні, а не магазинні
якщо їх продають з рук?
Чучало яблуні• 16 октября в 10:11
Ответ дляЯНаПэПэ
Треба запитати напряму у виробника
У курицы что ли ?
ЯНаПэПэ• 16 октября в 10:12
Ответ дляЗалатавая
На магазинных обычно штампы стоят))) больше не знаю как)))
Ця фарба легко змивається, а ділки продають, як магазинні
Наша взяла• 16 октября в 10:13
Ответ дляЯНаПэПэ
Я теж чула такі історії.
Оцтом відтирали штампи і яйця ставали домашніми))
ЯНаПэПэ• 16 октября в 10:14
Ответ дляНаша взяла
Я теж чула такі історії.
І не лише оцтом.
Я беру великі со або по акціі св і не парюсь, знаю, що свіжі
ЯНаПэПэ• 16 октября в 10:16
Ответ дляЧучало яблуні
У курицы что ли ?
Ну, да!
Продавець домашніх може і обманювати, а курка своє яйце завжди впізнає
Мания-Величия• 16 октября в 10:16
Авторе, краще купіть в магазині, якщо не впевнені в продавці. Ніяк ви їх не перевірите.
Шкала Радощів• 16 октября в 10:16
Ответ дляМарічка
На домашних печатей нет, фабричные маркируют на складе сразу.
Маса ’дрібних’ виробників цього не роблять.
ЯНаПэПэ• 16 октября в 10:18
В атб іноді дуже гарні яйця, жовтки великі, аж червоні майже, при тому, що яйце со.
Мания-Величия• 16 октября в 10:20
Ответ дляЯНаПэПэ
Колір жовтка то взагалі не показник. У нас кури всі в однакових умовах, яйця є як з яскравими, так і з блідими жовтками.
Без Баяна• 16 октября в 10:20
Ответ дляЗалатавая
Не стоят). Моя свекровь торговала фабричными, с земли. Фабрика специально не ставила штампы для мелкооптовых торговцев, которые торгуют с рук)). Еще она скупала зелень у соседей и продавала как свою. Потом сделала теплицу и решила действительно свое продавать.
Аноним с кешбеком• 16 октября в 10:31
Ми купили несушек на фабрике. Несуть звичайні С0 яйца. Фіг поймешь якщо вимити.
Марічка• 16 октября в 10:40
Ответ дляАноним с кешбеком
Такое часто бывает. Когда эффективность яйценосности снижается до 85-90%, весь зал несушек отправляется или на базар или на мясокомбинат, люди часто таких курей домой покупают, они еще годик-полтора нормально несутся в домашних условиях.