Правильно_Валерчик• 16 октября в 22:16

Це поганий ЗАС? Хвилююся

Провела через ШІ..щось якось мені недобре. Аналіз дитячий,3 роки; зараз хворіє (ларинго-трахеіт); після щеплення грипом;
Вночі погано спала, ходила в туалет. Не пила і на ранок зібрала всю сечу, сечі мало - вся влізла в контейнер.
МамОмужа• 16 октября в 22:18
Там если плохой, то для особо одарённых звёздочки рисуют. Нормальный анализ у ребёнка.
Мания-Величия• 16 октября в 22:19
Який показник вас налякав? Аналіз в нормі
So_so• 16 октября в 22:19
Выпаивайте
автор Правильно_Валерчик • 16 октября в 22:20
Ответ дляМамОмужа
Подивіться уважно - багато показників не в нормі, а зврочки нема
МамОмужа• 16 октября в 22:20
Ответ дляSo_so
Выпаивайте
100%
Только не мочу ребёнка
Ответ дляМания-Величия
Кетонові тіла
Бактеріі
Ответ дляМания-Величия
Еритроцити
Ответ дляМания-Величия
Зврочок нема, але виходить за норму
автор Правильно_Валерчик • 16 октября в 22:21
Ответ дляSo_so
Выпаивайте
Інтелектн сказав що кетонові тіла - діабет; еритроцити - печінка; ще щось - нирки
😱
МамОмужа• 16 октября в 22:21
Ответ дляПравильно_Валерчик
Зврочок нема, але виходить за норму
Кошмар, этому ребёнку ещё с вами 13 лет жить, а вы не знаете =, больше, меньше. Что в первом классе делать будете? Репетитора нанимать?
автор Правильно_Валерчик • 16 октября в 22:22
Ответ дляМамОмужа
Я ріхнуся задовго до 1 го класу
У мене обморок при кожному аналіі
Ще кров і црб жду
МамОмужа• 16 октября в 22:25
Ответ дляПравильно_Валерчик
😱
Ну да, у вас диабетик без одной почки и с половиной печени.
Вы хоть у чата уточнили, что ребёнку 3? Тот чат тупой, ему каждый вопрос нужно как 3-летке задавать.
Оставьте ребёнка в покое, купите ему пастилу и не таскайте по лабораториям, там сейчас куча вирусняков. И окна открывайте в квартире.
В моїй хаті моя правда• 16 октября в 22:32
Зараз такий вірус, нам теж на нирки ускладнення дав, п´ємо антибіотики. Часто ходила в туалет, запах був жахливий.
Скіфська пектораль• 16 октября в 22:34
Кетонові тіла— це ацетон, потрібно випоювати дитину, наприклад солодкий чай.
So_so• 16 октября в 22:37
Ответ дляПравильно_Валерчик
😱
Да просто давайте сладкий компот или чай
Молчунья• 16 октября в 22:41
я извиняюсь, а зачем при ларинготрахеите сдавать мочу о_О?
Язикувата Хвеська• 16 октября в 22:42
Ответ дляМолчунья
Чтоб маме поистерить :)
автор Правильно_Валерчик • 16 октября в 22:50
Ответ дляМамОмужа
Я вже околєла від тих окон🥶
Це не я, це мама мені робила. Я той ші не умію.
автор Правильно_Валерчик • 16 октября в 22:52
Ответ дляМолчунья
Я при трахеіті сдала їй зак і црб. А сечу я сдала бо вона двічі поскаржилася що їй «пече» протягом трьох днів. Окремо від трахеіту сечу сдала
автор Правильно_Валерчик • 16 октября в 22:54
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Чтоб маме поистерить :)
По її скаргах. Без прив‘язки до трахеіту. Просто уточнила, що сеча - при хворобі - л.трахеіті, а не для мого кругозору була сдана
автор Правильно_Валерчик • 16 октября в 22:57
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
А що значить «ускладнення»?
Молчунья• 16 октября в 22:58
Ответ дляПравильно_Валерчик
ясно
треба більше води
і саме води, а не солодких напоів
Мания-Величия• 16 октября в 23:03
Ответ дляПравильно_Валерчик
😱
Кетонові тіла-це ацетон, у вас всього один +, це зовсім небагато і норма при хворобі, особливо якщо є температура. Еритроцити-це нирки або сечовивідні шляхи, в ідеалі їх не повинно бути, але у вас невелика кількість, перездасте в здоровому стані. Бактерії-недостатня гігієна, неправильно зібраний матеріал-збирається тільки середня порція сечі, в не вся. Поодинокі бактерії взагалі фігня, дитина ж не стерильна
автор Правильно_Валерчик • 16 октября в 23:06
Ответ дляМолчунья
ясно
треба більше води
і саме води, а не солодких напоів
Справа в тому що я солодкі напрї навіть не даю. Ні компот, ні узвар.
В нормальних «станах» - вода
Коли оці віруси і трахеіти - даю типу тепле пиття - у нас це ромашка-водяниста)) тобто заварюю банку, і коли даю - наливаю в чашку трошки ромашки і трошки кип‘ятку, і тепле пиття готове. От зараз вона п‘є оце переважно.
Просто дивно - написано що кетони це дефіцит вуглеводів щось…я каші даю щодня. Солодке - їсть останнім часом.
А могли вилізти кетонові тіла бо аналіз був «зневоднений», типу вночі вона упісялася в 4-5 ранку; води не попила, не схотіла. І заснула. Тобто не дитина прям зневоднена, а аналіз вот так неудачно склався через те упісювання? Вранішньої сечі було трохи більше ніж пів-контейнера. Мало
автор Правильно_Валерчик • 16 октября в 23:07
Ответ дляМания-Величия
Я помила її гарно, двічі. Но да, забула трохи «спустить», зібрала всю , із самісінького початку
Ответ дляМания-Величия
Температура була вчора. Но лише 37.3, мєлочь якась
Мания-Величия• 16 октября в 23:08
Ответ дляПравильно_Валерчик
Нормальна у вас сеча, заспокойтесь. Перездасте, коли дитина одужає
автор Правильно_Валерчик • 16 октября в 23:12
Ответ дляМания-Величия
Скоро Діла ще црб і ЗАК пришле. На ніч. МЕНІ.😱🥵🥵🥵
Но ЗАК я шарю, може і не буде теми))) Я просто дду чи там є нейтрофіли чи нема. Для антибіотика.
Но я впевнена що я знову буду в обмороці, і почну строчить
Ну просто нашо гугл пише кетонові тіла - діабет. Ну це ж ненормально
Сливочная пенка• 17 октября в 00:03
Колы стакан дайте. Ваше лечение
автор Правильно_Валерчик • 17 октября в 00:03
Ответ дляСливочная пенка
Колы стакан дайте. Ваше лечение
Там уже ЗАК надіслали🥵🥵🥵🥵🥵