Ноунэйм• Изменено 18 октября 2025

Треба бюджетно освіжити квартиру

Під недорогу оренду. Кухню і коридор треба поклеїти шпалери. Чи впораюсь сама або с помічником? Звісно, що штукатурити і вирявнювати стіні це дорого. Якщо поклеїти обої, чи буде норм?
БезВзяток• 18 октября 2025
Вам, як новачку, раджу знайти флізелінові на флізеліні, вони легші, ніж вінілові, їх легше втримати.
Купіть грунтовки з запасом, обирайте порційну декілтка пляшок по 2 літра, то залишки ( закриту пляшку) можна буде повернути назад, на пляшці є розрахунок рідини на к.м.
Грунтувати можна валиком, але розхід більший, або із пшикалки, але трохи довше, пензликом дуже довго.
Раджу дві пшикалки, за пару годин прогрунтуєте всі стіни і стелю в коридорі. І нехай сохне.
Якщо малюнок на шпалерах, врахуйте цей рапорт, підбирати малюнок для полотен іноді краще з трьох-чотирьох рулонів, так менше залишків, залишки не спішіть викидати.
Якщо гарно прогрунтуєте, клей сухий можете брати і дешевий, розводьте трішки води холодної, як борошно, щоб не було комочків, а потім додавайте ще води і нехай набухає. Іноді клей потребує більше води ніж в інструкції, але тоді він швидше і сохне і треба встигнути швидко приклеїти і розрівняти полотно.
Перед порізкою полотен, виміряйте в висоту стіни, іноді висота в одному куті може бути значно вищою ніж в іншому 5-6 см, тому внизу полотно ріжте з невеликим таким запасом., потім під плінтусом можні підрізати канцелярським ножем, пачку лез до нього теж купіть.
мимАпроходила• 18 октября 2025
Ответ дляНоунэйм
Київ. Не знаю навіть, як вчинити, показувати квартиру в такому стані? Це ще знайти людину щоб хотіла робити щось в чужому помешканні
Автор
1. Купите маленькую банку белой краски для покраски дверей (наверное шкаф) тех что на фото
2. Не берите обои бумажные !
3. Не берите обои с рисунком (рисунок нужно стыковать со второй обоиной)
4. Все о поклейке можно найти в ютубе
Клевотница• 18 октября 2025
Ответ дляНоунэйм
Мама допоможе, більше нікому
Спокойно поклеите. Я сама беременная клеила, на 9 месяце. Даже потолок. Правда на лоджии:))
На потолки два человека надо, а на стены и сама сможете. Обои на флезилине возьмите и клей хороший. И шпатель для обоев. И все будет ок!
Оце так цабе• 18 октября 2025
Ответ дляПатика-мотика
я робила косметику сама, але маю досвід. Якщо ви ніколи не клеїли, може не вийде. Це коридор? Можливо подивіться 3d панелі, самоклеючі.
Ці панелі фігня повна, дуже швидко відпадають
Оце так цабе• 18 октября 2025
Я вдома обідрала шпалери, найняла безробітного знайомого, він мені все проґрунтував, пофарбував білою латексною фарбою у два шари. Не шпатлювали. Нові плінтуси, нові карнізи-штори-тюль. І одразу веселіше.
Хропочка з гривкою• 18 октября 2025
буде норм, клейте, але не купуйте дуже дешеві, їх важче клеїти
я клеїла і сама метрові обої, нічого складного в цьому немає

і краще без малюнку світлий однотон
Я така бойова• 19 октября 2025
Если руки из плечей - да.
Я сама, без опыта, и штукатурку вручную старую сбивала, и перештукатуривала, и обои клеила. Единственное, что тяжело - ведра со штукатуркой тяжелые, а по-немногу ее нет смысла замешивать.
Виниловые обои на флизелиновой основе вообще легко клеятся. Куча роликов в ютубе от мастеров.
Грунтовка стен грунтовкой глубокого проникновения до поклейки обоев обязательна.
Я бы еще отломала нафиг наличники, поклеила обои, прибила новые (~100грн за 2метровый деревянный наличник шириной 7см), пошкурила и перекрасила двери кладовки, ну наличники заодно.
Я така бойова• 19 октября 2025
Ответ дляБезВзяток
Я не про доставку.
Клеїти будете зверху, тримаєте полотно і тут у вас падає рушник чи шпатель, що ви будете робити
Ото проблема. Я сама и обои клеила, и плитку ложила, и штукатурила. Один человек вполне может все сам сделать, без лишнего шума вокруг. Обои клеить было вообще проще всего.
Я така бойова• 19 октября 2025
Ответ дляНоунэйм
В коридорі на стелі були обої. Навіть не знаю що придумати. На кухні старі пластикові плити, незнаю як вони називаються
Это шпаклюется гипсовой финишной шпаклёвкой, слоя в 2 минимум, потом красится краской. Дешево, прочно, долговечно.
Грунтовка до шпаклевки и после. Глубокого проникновения по минеральным основаниям.
Я така бойова• 19 октября 2025
Ответ дляНоунэйм
Вот эти пенопластовые плиты будут выглядеть аккуратнее, если швы пошпаклевать гипсовой шпаклевкой, а сверху покрасить.
Только ж сначала все хорошо отмыть и просушить.