Борщичок• 25 сентября в 09:59

Ремонт перший раз. Санвузли і кухня

Чи можливо сім´ї з трьох людей жити в квартирі при цьому роблячи ремонт в кухні повний капітальний, а потім ванна туалет капітальний? Чи треба зїзджатт?
Поділіться досвідом
Меряю линейкой• 25 сентября в 10:00
Нет, не возможно.
Как вы себе это представляете?
Позитивна• 25 сентября в 10:01
Можливо все. Але це буде ад
Курочка-чубаточка• 25 сентября в 10:02
Кухня так.
Ванна, якщо туалет окремо,то можливо, ми так робити.
Якщо зміщений , мало собі це уявляю.
автор Борщичок • 25 сентября в 10:02
Ответ дляКурочка-чубаточка
Кухня так.
Якщо зміщений , мало собі це уявляю.
Окремо у нас
Единорог_помог• 25 сентября в 10:02
Важко, але можна. Сантехніку можна змінювати по черзі. День - унітаз, день - ванна, день - мийка на кухні
автор Борщичок • 25 сентября в 10:02
Ответ дляКурочка-чубаточка
Кухня так.
Якщо зміщений , мало собі це уявляю.
Окремо. Як у вас вийшло? Поділіться досвідом. Також кухня цікавить. Як ви приспособилися
Курочка-чубаточка• 25 сентября в 10:03
Ответ дляБорщичок
Окремо у нас
То нормально.
автор Борщичок • 25 сентября в 10:03
Ответ дляЕдинорог_помог
Плитку треба ложити. На кухні тільки фартух. Все здирати
Лгин• 25 сентября в 10:04
Зараз робила ремонт в санвузлі (він у мене затягувався на 4 місяці - тцк по забирала майстрів), то в мене ще є один невеличкий санвузол, яким ми користувалися на період ремонту, але все в будівельному пилі, не знаю, як жити в тому ж приміщенні. В ідеалі всі інші кімнати закрити будевельною плівкою, малярною стрічкою на двері і поменше там ходити
Ms. Откровенность• 25 сентября в 10:05
Мы делали, жили вчетвером. Въехали в кирпичные стены, без проводки, с временным унитазом и ванной б/у.
Делали по частям.
Съезжали на период укладки плитки в санузлах и на полах.
А все остальное время жили. Но это тяжело, да.
Курочка-чубаточка• 25 сентября в 10:06
Ответ дляБорщичок
Кухню робили тиждень. Підлога, каналізація, плитки...
Перед ремонтом багато наготовити напівфабрикатів і до морозилки.
Ми ще позичали портативну електроплитку , але майже не використовували, вистарчило мікрохвильовки.
Туалет робити півтори дні. Природні потреби справляли в мішки для сміття і відразу виносили .
Ванна 4 дні. Підмитись можна і в кімнаті, для голови сухий шампунь.
Без душу за 4 дні ще ніхто не вмер ..
Лгин• 25 сентября в 10:07
Ответ дляЕдинорог_помог
Ну це ж кожен раз потрібно оплачувати профільного майстра, краще все за один день це встановити. Дешевше щось орендувати.
Единорог_помог• 25 сентября в 10:08
Ответ дляБорщичок
Не користувалася кухнею у той час. Максимум мікрохвильовка. Харчувалася не дома
Единорог_помог• 25 сентября в 10:12
Ответ дляЛгин
В мене один майстер робив весь ремонт
Скромняшка• 25 сентября в 10:15
В ідеалі переїхати на час ремонту і не мучитись. Це купа будівельного пилу, який буде скрізь і відсутність нормальних умов для гігієнічних процедур. Але якщо виїхати з квартири змоги немає, тоді готуєте їжу на максимум днів, заготовки в морозилку. Готувати в кімнаті в мікрохвильовці, мультиварці чи купити електроплитку на одну комфорку. Помитись можна в мисці, знову ж таки в кімнаті, а от із посиденьками на унітазі вже складніше. Якщо придумаєте як, то за умови швидкого виконання ремонтних робіт можна перетерпіти.
Цукрові вишні• 25 сентября в 10:21
Так, можливо. Ми жили втрьох і робили ремонт в цій же квартирі. Це був старий хрущ і переїзд був швидкий. Поклеїли шпалери в 2 кімнатах, дитячій і спальні, кинули лінолеум, а все інше було в ремонті. Зносили стіни, робили перепланування. Посеред вітальні лежала гора піску. Це водночасно і дуже не комфортно, але і є що згадати)) ми були молоді і щасливі, що обустроюємо своє власне житло. Звичайно все це в далекому минулому, але пряма відповідь на ваше питання що це можливо. Питання тільки наскільки ви можете поступитись власним комфортом і додатковими витратами на тимчасовий переїзд.
svetolino• 25 сентября в 10:23
Ответ дляБорщичок
Окремо у нас
Дивлячись скільки людей. И куди будете в туалет ходити? До сусідів?
40каградусная• 25 сентября в 13:39
Жити можна, ато зараз понаписують, що треба знімати квартиру окремо і всетаке! Да буде срач, ну як при ремонті