Без образів• 18 октября в 14:37

До Праги автобусом хто їздив

Дівчата, хто їздив до Праги автобусом, поділіться враженнями. Розглядала відправлення зі Львова до Праги. Важко буде автобусом ? Це сидіти всю ніч. Ви брали перекуси в дорогу ? Зупинки робить на заправці? На таможні можуть на довго затримати ? Хвилююся, їдемо перший раз з дитиною 12 років.
ЛолитаНеРазлита• 18 октября в 14:38
Ми дві доби до Туреччини їхали
Смурфик• 18 октября в 14:39
У мене пересадка в Празі була :) я далі їхала з Києва. Норм. А зі львова взагалі легкотня
Джинци на Флісі• 18 октября в 20:28
Автор яким перевізником ви їдете? Може підкажу щось, бо багатьох знаю

По ваших питаннях. Я їхала з Рівного, дорога зайняла рівно 24 години, але тільки тому, що стояли на кордоні 9 годин. Їхали через Краківець, там є заправка велика з кафешкою, туалетами на одній стороні. На тій стороні, де автобуси тащаться теж є місце для стоянки, туалети, перекуси. Але як тільки проїзжає далі трохи автобус в черзі, то двері закривають і він стоїть вже до пункуту пропуску.

Ми спеціально їхали ввечері, щоб частину того стояння спати. Як не крути так час швидше йде.
Дитина моя краще переносить дорогу ніж я, у мене починають отікати ноги. дуже допомагає подушка під голову, також варто взяти щось накритись, вночі може бути холодно.
Їжу звичайно брали, там як нудно то хочеться щось гризти. перекуси не забирають і не шукають.
автор Без образів • 18 октября в 21:05
Ответ дляДжинци на Флісі

Думаю Infobus в них нічний переїзд, і місця можна вибирати. Оце ж мене і лякає, що на кордоні можна довго простояти. Перевізник пише що 13 годин в дорозі від Львова до Праги. Чи це не реально. Я вже заплуталась, автобус чи поїзд вибрати.
Джинци на Флісі• 18 октября в 21:12
Ответ дляБез образів
так Інфобус це не перевізник, а сервіс бронювання. та ще й відразу майже треба оплачувати. 0991784278, на вайбер напишіть менеджеру, вам підкажуть які рейси є і оплата при посадці
А якщо є питання по Празі питайте, я теж була з донькою, підкажу може нюанси.
автор Без образів • 18 октября в 21:49
Ответ дляДжинци на Флісі
Так, я не то написала). Перевізник Regabus. Дякую за контакти, завтра до них зателефоную. Якщо знімаєш житло на букінгу, у всіх пізднє заселення. А автобус приїздить до Праги в 6 ранку приблизно. Що робити, куди можна піти? Чи на вокзалі сидіти?) Як у вас було? Чи може де є ранкове заселення.
Читала, що діти до 16 років безкоштовно їздять в транспорті, це правда ?
Джинци на Флісі• 18 октября в 22:00
Ответ дляБез образів
так, заселення у всіх з 13-14 год. Мені здається я якраз цим рейсом і їхала, ви завтра напишіть, вам там все розкажуть і забронюють безкоштовно. Теж переживала де чекати, але по факту ми приїхали якраз біля 13 в Прагу через затримку. Тому я би на вашому місці не переживала за це.

Якщо все таки раніше, там хороший вокзал, 2 рівні. Є кафешки посидіти, є магазини. Плюс у більшості готелей є можливість залишити речі, якщо рано селитись. Ви уточніть цей момент. Тоді можна поїхати в готель, лишити речі і поряд погуляти. Там всюди є куди піти.

Більша чатсина продавців азіати, вони спілкуються англійською на шкільному рівні, тому проблем немає. Плюс наших там багато всюди. Ми були в класному готелі з сніданком і відносно недорого. назву не згадаю, якщо треба буде зайду на букінг гляну.

Можна селитись не в центрі, але головне щоб близько до метро, тоді зручно всюди їздити. Ще там цікава система купівлі квитків на метро, раджу на ютубі подивитись, щоб не розгубитись.
ще по сувенірам лайфхак. На мосту і в центрі все дуже дорого. Купу всього купила в маленькому магазинчику біля готелю, там таких повно, ціни в 2 рази нижчі.
Катастрофа• 18 октября в 22:08
Ответ дляБез образів
Звісно, потяг. Автобусом можна й 20 годин на кордоні простояти
Катастрофа• 18 октября в 22:11
Ответ дляДжинци на Флісі

А що за цікава система ? Живу в Празі, не знаю про цікаву систему. Для купівлі квитків на громадський транспорт рекомендую користуватися застосунком Pid Litačka, це набагато зручніше (скрін )
Джинци на Флісі• 18 октября в 22:14
Ответ дляКатастрофа
воно то да...але ціна
Катастрофа• 18 октября в 22:15
Ответ дляДжинци на Флісі
воно то да...але ціна
А автобус безкоштовний? Я двічі стояла на кордоні по 20 годин, після цього гроші не економиш
Джинци на Флісі• 18 октября в 22:16
Ответ дляКатастрофа
ви живете і в курсі. А якщо людина ніколи не користувалась цим метро, то має наперед розібратись. Я завжди коли їду в інше місто, навіть в Україні, читаю чи дивлюсь як купити квиток
Джинци на Флісі• 18 октября в 22:17
Ответ дляКатастрофа
чому ви такі агресивні. Автор питає, наша задача написати пораду або свою думку, а вибирати все одно їй.
Катастрофа• 18 октября в 22:20
Ответ дляДжинци на Флісі
В сенсі я агресивна ? Я як раз раджу авторці не мучати ані себе , ані дитину, бо часто їжджу й знаю , про що говорю. А обирати, звісно , їй.
автор Без образів • 18 октября в 22:33
Я почитала відгуки на автобусні перевезення, багато пишуть про затримку на кордоні і по 9 годин стояли. Ой дівчата, мабуть буду дивитись як поїздом доїхати до Праги.
Катастрофа• 19 октября в 00:18
Ответ дляБез образів
9 - це дуже оптимістично