Малая Налегке• 19 октября 2025
Це, щоб ви розуміли, як москаль хоче повернути окуповані території....
❗️Путін збирається відродити Сибір на окупованих територіях України, масово переселивши в ці регіони росіян з віддалених регіонів РФ (умовно з Якутії чи Бурятії), – застерігає ЦНС
Зокрема, таке демографічне зміщення подасться під соусом «повернення жителів Донбасу, Запорізької та Херсонської областей».
Мета – витіснити українців, а на їхнє місце селити “нових росіян”, щоб:
• змінити етнічний склад територій,
• стерти українську ідентичність,
• зробити регіони повністю залежними від РФ.
Русні обіцяють житло, роботу й пільги, щоб привабити до переїзду.
Так Кремль створює паралельне суспільство, яке повністю контролює, і закріплює окупацію не лише військово, а й демографічно.
• змінити етнічний склад територій,
• стерти українську ідентичність,
Тётя Хрюша• 19 октября 2025
читаю форумы донбаса-сепарши визжат от ужаса у кого дети срочники
Аленький носочек• 19 октября 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Не знаю как с ними, а с Зе - 100%((
Кацапки вас люблять