Святатабожа• 19 октября в 12:24

Как вы понимаете фразу: Муж…

«Муж/ мужчина сломал всю жизнь…?»
Юпитерная• 19 октября в 12:24
слабая баба.
могла бы разозлиться, звезды навалять и красиво уйти в закат.
Море Щастя• 19 октября в 12:24
Легче жаловаться и терпеть, чем брать свою судьбу в свои руки.
Мао_Мяо• 19 октября в 12:25
Потратила на нього все життя, більшу частину життя
Угадайс• 19 октября в 12:25
Ну це для мене той випадок коли обіцяв любов морков. Зробив дитину і звалив у закат
Угадайс• 19 октября в 12:26
Ответ дляМао_Мяо
Ну якщо більшу частину життя то напевно ж там було і щось хороше?
мистерЛяпсус• 19 октября в 12:27
Ответ дляУгадайс
сам дитину робив чи може жінка теж допомагала ?
Мао_Мяо• 19 октября в 12:27
Ответ дляУгадайс
Звідки я знаю, дехто просто терпить
Дівчина Гілмор• 19 октября в 12:27
Те, що легко перенести відповідальність на когось іншого
Мао_Мяо• 19 октября в 12:27
Ответ длямистерЛяпсус
А жінка теж звалила?
автор Святатабожа • 19 октября в 12:27
Ответ дляУгадайс
Не факт
У меня есть знакомая, в 19 лет вышла замуж за военного, сейчас ей 54 года
Ни одного подарка и побои ко всему, а после 40 любовницы.
А в детстве мама подгоняла, что никому она не нужна будет и что всех бьют, ничего страшного
Где ж тут хорошее ?
Як_наготую...• 19 октября в 12:28
Украл лучшие годы ))
Все просто, чувствует себя не такой молодой, если не старой, чтобы найти крутого пацанчика. Что полностью проигрывает конкуренцию новым 18-летним девушкам.
Это краткий перевод.
мистерЛяпсус• 19 октября в 12:28
Ответ дляМао_Мяо
А жінка теж звалила?
це її вибір.
З родзинкою• 19 октября в 12:28
Это когда баба хотела шоб пареннк стал миллионером и катались бы по сейшелам и островам а паренек не смог гыыыыыы
Угадайс• 19 октября в 12:29
Ответ длямистерЛяпсус
А ви вагітніли з твердим усвідомленням що ваш чоловік може зникнути в любий момент.
Чи все ж розраховуючи на опору і підтримку?
Угадайс• 19 октября в 12:30
Ответ дляСвятатабожа
Не факт
Где ж тут хорошее ?
Так тут її життя ламали всі, починаючи з матірі.
Вона можливо в свої 54 і не усвідомлює що життя поломане.
В неї чоловік вдома. Вона мудра жінка що закриває очі на коханок
автор Святатабожа • 19 октября в 12:31
Ответ дляУгадайс
Мені здається, що всі хто перекладають відповідальність на жінку, коли чоловік пішов від сімʼї, самі мами таких синочків
мистерЛяпсус• 19 октября в 12:31
Ответ дляУгадайс
окрім зникнення в закат нажаль є хвороби, нещасні випадки і смерть. в любому випадку жінка повинна розраховувати на себе.
Працівниця року• 19 октября в 12:31
Розумію це так, що людина не бажає брати відповідальність за своє життя на себе.
Жерица ночи• 19 октября в 12:32
Посмотрите мелодрамы нашего производства. Там часто такая фраза звучит)
Послушная• 19 октября в 12:34
Ответ дляСвятатабожа
Не факт
Где ж тут хорошее ?
Такое редкость, у вашей знакомой что то с головой.
Ворую вкусняшки• 19 октября в 12:34
Жінок вчать терпіти, а коли терпіння скінчилося, то приходить певне розуміння.
автор Святатабожа • 19 октября в 12:34
Ответ дляУгадайс
Ну вона дуже нещаслива жінка
Вона з коханками має переписки
Уявіть який рівень тривоги у людини, хоча фінансово не залежить
Угадайс• 19 октября в 12:35
Ответ дляПослушная
В сенсі рідкість? 54 роки це покоління яке вчили терпіти, бути мудрими.
Аборти вважались жіночими проблемами
Послушная• 19 октября в 12:35
Ответ дляУгадайс
Мудра ? Она просто больная на голову.
Послушная• 19 октября в 12:37
Ответ дляСвятатабожа
Почему ?
У меня конечно сыночек есть, но еще маленький.
Человек не уходит от того с кем хорошо :(
Угадайс• 19 октября в 12:37
Ответ дляСвятатабожа
Ну вона дуже нещаслива жінка
Вона з коханками має переписки
Нажаль це може вилитись в недобрі хвороби
А вийти з цього пекла в неї не вистачить сил.
Бо в неї вже в ДНК вшито що без чоловіка вона нізто
автор Святатабожа • 19 октября в 12:37
Ответ дляПослушная
Мудра ? Она просто больная на голову.
Вона як жінка - класна, цікава, добра, але не склалось
Це просто приклад, що довгий шлюб не значить що там було щось хороше
На жаль, на чоловіків які вміють проявляти увагу, дарувати квіти - вона навіть не звертає увагу, їй це незручно, неочікувано. І це все приклад мами і виховання
Угадайс• 19 октября в 12:39
Ответ дляПослушная
Мудра ? Она просто больная на голову.
Намагайтесь не засуджувати жінок.
Зрозуміти як і на яких цінностях вони зростали.
А щоб припинити це коло - просто вчити себе і своїх доньок здоровому фемінізму.

Доречі в здоровому фемінізму є таке поняття як сестринство. Коли ми не засуджуємо а підтримуємо
Послушная• 19 октября в 12:40
Ответ дляУгадайс
Аборти вважались жіночими проблемами
Не знаю я чуток младше, но многие на работе +- такого возраста, терпящих среди них нет.
Думаю это зависит от того в какой семье они выросли, какое было окружение, не знаю таких кого учили терпеть.
Угадайс• 19 октября в 12:41
Ответ дляПослушная
Почему ?
Тут мова не про партнерів а про відповідальне батьківство.
Ваш син завжди може піти звідти де йому погано.
Але дитина це вже відповідальність на все життя.
І бажано не 5000 аліментів, в повноцінна участь у житті дитини