Астоновитесь!• 19 октября в 16:38

Що повинен писати квартирант в призначенні платежу- надсилає мені гроші за комун

Що мені краще написати вона пише таке:
Повернення коштів за оплату комунальних послуг

Це нормально написано чи податківці причепиться до цієї назви?
За оренду вона не платить на карту
Просто комуналку
Нагайна• 19 октября в 17:01
Ответ дляМадамОхмури
Может, уборщицей.
Головний державний інспектор у Головне управління ДПС у м. Києві — адміністрування мінімального податкового зобов’язання.
Своего не предлагать• 19 октября в 17:02
Ответ длямадамГрицацуева
Если бы ты была умнее, то знала бы, что там вообще не в сумме суть
Уті путі, ніщебродка перейшла на ти.
Ну розкажи мені, яка різниця в тому що ти перешлеш свою 1000 грн без призначення платежу і з призначенням.
Мля... І це живе поруч з нами.
Працюй більше, заробляй більше. Купуй, здавай, а потім вилазь тут зі своїми порадами.
Верочка 100%• 19 октября в 17:05
Ответ дляАстоновитесь!
Напишіть будь ласка про свій досвід
Пусть наличными вам отдает, а вы оплатите коммуналку
МадамОхмури• 19 октября в 18:02
Ответ дляНагайна
Рома ваша подруга?
Нагайна• 19 октября в 18:09
Ответ дляМадамОхмури
Рома ваша подруга?
Татьяна
Федорино Горе• 19 октября в 18:09
В мене квартиранти самі оплачують комуналку.на мої реквізити
Федорино Горе• 19 октября в 18:10
Ответ дляСвоего не предлагать
Навіщо за вашою версією, прям цікаво 🤡
Шантажувати потім власницю