На_оба_рот• Изменено 19 октября в 17:19
Кому краще здати 1 кімнатну квартиру? 30.к.м
Ремонт старий, є диван занедбаний, крісло, шафа, холодильник, пралка мікрохвильовка
Да, я блондинка!• 19 октября в 17:20
Робіть кастинг з ретельною перевіркою і допитом на детекторі щоб не дай бог не попався хто небуть на ваш вбити й ремонт і обісцяні дивани.
Люблю_смаколики• 19 октября в 17:21
Сімʼї з дитиною 5+. Мама буде прибирати, щоб сімʼя жила в порядку.
Просериарила молодость• 19 октября в 17:23
У меня тоже все с собаками хотят. Только ремонт новый. Сколько сейчас берут залог?
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 октября в 17:25
Дивани віддають на відомому сайті бесплатно.
До речі,можна з хламу досить пристойні меблі реставрувати і перетягнути .
Тканину шукати на гуртових сайтах.
Недорого і надійно.
Це яке місто?
Тканину шукати на гуртових сайтах.
Недорого і надійно.
Це яке місто?
Заліковий троль• 19 октября в 17:27
А багато бажаючих?Виберіть собі довподоби.А як нема нікого,то першому ліпшому
Люблю ВалЄру• 19 октября в 17:29
Ответ дляПросериарила молодость
Вообще с животными двойной залог но я не беру категорически ни с каким
Лиса Патрикевна• 19 октября в 17:34
Не беріть з дітьми та тваринами, бо спортять ваш ремонт і диван також
Куда ж без меня• 19 октября в 17:36
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ой,лучше никому. Не дай бог попортят.
Так-так, зараз тільки занедбали,а можуть і спортити)
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 19 октября в 17:36
Ответ дляЛюблю_смаколики
30 квадратов как раз для семья с ребенком, ага.
Люблю_смаколики• 19 октября в 17:37
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Якщо сімʼя хоче зекономити, тоді нормально.
Не всі ж завжди вдома «тусуються».
Тюрюнь_Тюнь• 19 октября в 17:38
Ответ дляЛюблю_смаколики
неблагополучные снимут
Міряю від одиниці• 19 октября в 17:45
Ответ дляПросериарила молодость
я так після ремонту зробленого теж лохушка казала що можна з котиками та собаками, потім заїхали квартиранти без тварин, але оскільки було типу можна то завели кота, він мені поосцикав бампери на кухонних меблях, й вони роздулися, один лишився, а інші вони взагалі втиху повикидали на смітник
коротше з тієї пори ніяких тварин
Міряю від одиниці• 19 октября в 17:45
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Тканину шукати на гуртових сайтах.
Недорого і надійно.
Це яке місто?
Тканину шукати на гуртових сайтах.
Недорого і надійно.
Це яке місто?
перетягнути дофіга коштує, ми так колись свій диван хотіли реанімувати, він з ламелями цілком норм, але я подивилася ціну й передумала
На_оба_рот
• 19 октября в 17:46
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Тканину шукати на гуртових сайтах.
Недорого і надійно.
Це яке місто?
Тканину шукати на гуртових сайтах.
Недорого і надійно.
Це яке місто?
Київ
Міряю від одиниці• 19 октября в 17:47
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
неблагополучные снимут
без ремонту саме так, ми пробували здавати - одні маргінали, останні взагалі втікли з боргами за комуналку, точніше ми їх просто виселили бо вони 2 місяці розповідали казки що ось-ось отримають зарплатню, причому виглядали вони як нормальна звичайна сім´я
потім ми зробили ремонт й стали дорожче здавати, контингент теж дещо інший
Птица Говоруша• 19 октября в 17:53
Для початку, викинути занедбаний диван. Або собі заберіть, якщо потрібен такий
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 октября в 17:56
Ответ дляНа_оба_рот
Київ
Я маю час ,то здавала б подобово.
Швидко маєш якісь кошти, аби впорядковувати житло.
Вимила б все ,вичистила ідеально.
Необхідний мінімум посуду,ортопедичний топер на диван,гарна постіль.
Вимила б все ,вичистила ідеально.
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 октября в 17:59
Ответ дляМіряю від одиниці
Я всі поперетягувала.
Обновила дизайн.
Зараз ще треба в іншу квартиру.
Бо диван зроблений під замовлення по розмірам.я такий не найду.
Майстри в нас не дуже дорогі.
Обновила дизайн.
Зараз ще треба в іншу квартиру.
Майстри в нас не дуже дорогі.
Мудрецыха мира• 19 октября в 18:50
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я маю час ,то здавала б подобово.
Вимила б все ,вичистила ідеально.
Вы прикалываетесь? Каждые двое суток за чужими людьми убирать?
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 октября в 22:26
Ответ дляМудрецыха мира
Це ви прикаливаєтєсь.
Подобова оренда існує давно.