Ласунка• 26 сентября в 12:45

Съемная квартира. Нужен пылесос

Посоветуйе, пожалуйста, недорогой и компактный пыоесос. Денег на нормальный жалко. Квартира маленькая, но есть 2ковра и кот
Карамбулкул• 26 сентября в 12:45
любой робот
ДаЗдраПерма• 26 сентября в 12:46
любой подешевле
вре_Динка• 26 сентября в 12:47
ви для себе чи для орендодарів? якщо для себе купуєте - беріть не подешевше, а той що подобається і буде зручним саме вам, заберете з собою коли будете переїжджати
вре_Динка• 26 сентября в 12:48
Ответ дляКарамбулкул
любой робот
роботи і без коврів не супер справляються. а з коврами - ну такоє
автор Ласунка • 26 сентября в 12:48
Ответ длявре_Динка
Дуже сподіваюсь, що звідси їхатиму додосу в Суми. Там у мене є пилосос. Тому шукаю тимчасовий варіант
Джонсонюк• 26 сентября в 12:48
Про робот сразу забудьте, фигня для ваших запросов.
Бюджетный хорошей фирмы, без наворотов, он справится
So_so• 26 сентября в 12:49
Я купила такой, супер, но к нему у меня есть второй комплект фильтров, я после уборки один стираю, ставлю чистый и второй (который не моется) обновляю каждые 6 месяцев.
Kittaa• 26 сентября в 12:49
Ответ дляЛасунка
Поштою вам хай ваш відправлять
вре_Динка• 26 сентября в 12:49
Ответ дляЛасунка
ой, не скоро ви зможете повернутися в Суми( мені здається чим далі тільки гірше буде.
VivaForever• 26 сентября в 12:50
https://rozetka.com.ua/ua/rztk_vc_800/p256903911/
автор Ласунка • 26 сентября в 12:50
Ответ длявре_Динка
Я б звідти не їхала б взагалі, якби там навчання було щодня в школах. Але то таке
вре_Динка• 26 сентября в 12:51
Ответ дляЛасунка
та я вас розумію. я сама родом із сумської, тому багато родичів там. також потроху виїжджають
So_so• 26 сентября в 12:51
https://shop.rowenta.ua/pilosos-bezmishkovij-rowen...
Мій не такий• 26 сентября в 12:54
Ответ дляSo_so
І в мене такий, ще для коврів є турбощітка.
andrey_spec• 26 сентября в 12:55
Купити робочий б/у. Перевірити не складно, це не авто
Злюка-закусюка• 26 сентября в 13:01
Ответ дляЛасунка
Бу купите
Злюка-закусюка• 26 сентября в 13:04
Автор я продаю бу брат виїхав були квартири продав квартири , а техніку я продаю яку змогла забрати и пилосос и сушку багато чого, тому ви в свому місті шукайте
волосатое стекло• 26 сентября в 13:08
Ответ дляКарамбулкул
любой робот
Любий робот, не бюджетний варіант. Можно звичайно купити від Сяомі за 5к, але він тупий просто жесть. Нормальні від 13к йдуть. Але в мене є звичайний і робот, раз на два тижні беру звичайний, тому що прибираю меблі. Роботом цього зробити не можливо. І якщо є килими вдома, ще й з ворсом, то він застрелиться просто. Краще брати звичайний. А робот просто якщо є лишні кошти, щоб підтримувати чистоту вдома. Але для генерального прибирання він не годиться.
Голубка миру• 26 сентября в 13:16
Ответ дляSo_so
У мамы такой. Дарили ей еще до войны. Отличный. О фильтрах впервые слышу, она просто мусор с контейнера выбрасывает. Не моет его.
ОхиИВздохи• 26 сентября в 13:16
У маленьку квартиру робот не варто, у мене вдома такий був (теж з Сум, виїхали в липні з котом). Котяча шерсть дуже намотується, волосся. Плюс для роботи йому потрібен вайфай, а якщо світла довго не було - вайфай вирубався, хоч і робот повністю заряджений. Якщо ворс килима більше певної довжини - застрягне. У малій квартирі піднімання стільців, переносок, взуття, котячих дряпок займало більше часу, ніж сам процес. Я перейшла на акумуляторний.
So_so• 26 сентября в 13:19
Ответ дляГолубка миру
А это совершенно разное качество работы, поверьте, при свежем фильтре воздух из него выходит другой, пусть откроется колбу, достанет из крышки фильтр и хорошо промоет под напором воды, набор сменных фильтров 400 грн стоит (второй в колесе).
Шальная коклетка• 26 сентября в 15:25
Ответ дляSo_so
За такие деньки можно купить и получше. Вакуумные, без проводов - выбор огромный)
автор Ласунка • 26 сентября в 16:10
Ответ дляОхиИВздохи
Який?
Голубка миру• 26 сентября в 21:36
Ответ дляSo_so
Спасибо. Скажу ей) 😘