Соціальна мережа X, раніше відома як Twitter, запускає унікальний маркетплейс, де користувачі зможуть отримувати або купувати неактивні псевдоніми. Ця функція доступна для передплатників X Premium Business Full Access, а незабаром стане доступною і для користувачів Premium+. Про це повідомляє The Verge.
Псевдоніми на маркетплейсі поділятимуться на дві категорії. Перша категорія включатиме безкоштовні імена користувачів, які зазвичай складатимуться з повних імен, багатослівних фраз або комбінацій букв і цифр.
Друга категорія охоплюватиме рідкісні псевдоніми, які будуть платними. Вартість таких імен може варіюватися від $2500 до сум із семизначними цифрами, залежно від їхньої унікальності та попиту.
Представники X розраховують, що маркетплейс спонукатиме більше користувачів оформлювати преміум-підписку. У разі зниження рівня підписки псевдонім повернеться до попереднього власника. При цьому, якщо користувач придбає новий псевдонім, його оригінальне ім’я тимчасово заморозять.