Секс-Бомба• Изменено 22 октября 2025

Допоможіть! Як купити квиток на метро дитині? Завтра їдуть на екскурсію на метро

Осб що написала мама

❗ З собою мати учнівський для проїзду. Або купіть заздалегідь проїзди в київцифровий на телефон дитині.

Як це зробити? Розкажіть, поясніть
На телефон дитини треба встановити додаток якийсь?

В дитини є пропуск через шкільний турнікет- це учнівський для проїзду?
Радуга-дуга• 22 октября 2025
Дайте дитині пластикову картку
автор Секс-Бомба • 22 октября 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Дайте дитині пластикову картку
А є інші варіанти?
Сусідка зверху• 22 октября 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Дайте дитині пластикову картку
А якщо її немає?
Радуга-дуга• 22 октября 2025
Ответ дляСекс-Бомба
А є інші варіанти?
Додаток Київ цифровий і там купити пару разових білетів, дати 16 грн і купити QR квитки в автоматі. Учнівський Ви так швидко не зробите.
Радуга-дуга• 22 октября 2025
Ответ дляСусідка зверху
А якщо її немає?
Можна дати якусь свою
Аноним ФЕЯ• 22 октября 2025
В метро кругом є турнікети,де просто платиш картою,нащо ці викрутаси з Київ цифровий і тд. Або учнівський(київський) прикладаєш і пропускає безкоштовно
Аноним ФЕЯ• 22 октября 2025
Ви встановлюєте собі Київ цифровий,купуєте пару квитків і пересилаєте дитині на вайбері,в них ж термін дії вроді пару днів. Дитина зчитує в метро.
Я так робила подрузі,яка приїхала,в неї не було карти.просто скидувала їй зранку пару квитків разових,вона їздила автобусом одним і метро
Помогалочка• 22 октября 2025
У дитини немає платіжної картки? Нею просто розраховуєшся на турникеті.
Дитина жодного разу за життя не користувалась громадським транспортом?
Ну, тоді завантажте собі Київ Цифровий, купіть там два квитка, отримайте кьюар коди, зробіть скрін та відправте дитині в будь-який месенджер.
Мядуза аля моргонер• 22 октября 2025
Ответ дляСекс-Бомба
А є інші варіанти?
Подвяжите в телефон. Оплатит сам на месте
Аноним ФЕЯ• 22 октября 2025
Ответ дляПомогалочка
Скрін не потрібно,там зразу є функція і пропонує відправити іншій особі в соц мережу
автор Секс-Бомба • 22 октября 2025
Ответ дляПомогалочка
Та ми на машині скрізь їздимо
Дякую за пораду
ЗновЗдоров• 22 октября 2025
Карту в телефоне сделайте ребенку , на один день если у ребенка нет своей
Аноним ФЕЯ• 22 октября 2025
Ответ дляПомогалочка
Оце яне дивуюся. В мене ж подруги,діти яких жодного разу не були в метро. Тому що батьки їздять авто,максимум-це пару раз маршруткою по масиву,як у мами зламалася машина.
автор Секс-Бомба • 22 октября 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Це тут?
Помогалочка• 22 октября 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Та ми на машині скрізь їздимо
Дякую за пораду
Ми теж скрізь їдемо на машині. Навіть на двох.
Але за межами машин теж є життя.
Хіба що, дитині шість рочків, вона першачок і не вміє розраховуватись картками.
Аноним ФЕЯ• 22 октября 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Це тут?
Так,все правильно і зразу дитині в вайбер. Дит просканує на турнікеті
Аноним ФЕЯ• 22 октября 2025
А чого дивуватися і синіх ліпити? Мабуть,дитина ще мала. Є родини,які виключно авто пересуваються. Але з певного віку,коли дитина починає гуляти сама з друзями,то освоїть міський транспорт.
Помогалочка• 22 октября 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Це тут?
Мені здається, я тепер зрозуміла, в чому проблема...Я мала здогадатися ще після питання, чи є перепустка в школу учнівським квитком...
Nathalie27• 22 октября 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Можна дати якусь свою
Та ну. Легше в КЦ купити квитки і надіслати дитини скріни с кюар кодами.
автор Секс-Бомба • 22 октября 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Дякую
Все зробила
автор Секс-Бомба • 22 октября 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Так, дитина в 3 класі
Ще сама не їздить
автор Секс-Бомба • 22 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Так, це реально дуже просто
Аноним ФЕЯ• 22 октября 2025
Авторе,тут сидимо ми,пролетарії . Ніяких турнікетів в школах ми не відаємо і перепусток до них. Діти просто заходять в школу. Є учнівський Київ цифровий з фоткою,пластиковий,допомагає зробити школа,він же і проїзний одночасно. Подивіться,у дитини такий?
Аноним ФЕЯ• 22 октября 2025
Тоді його прикласти до турнікету або показати черговій на турнікетах.
Аноним ФЕЯ• 22 октября 2025
Тільки не про гроші• 22 октября 2025
Ответ дляСусідка зверху
А якщо її немає?
У всіх є банківські картки
Сусідка зверху• 22 октября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
У всіх є банківські картки
Це будь яку прикласти можна? Не ті маються на увазі, що колись спеціально для проїзду були і поповнювались?
Тільки не про гроші• 22 октября 2025
Ответ дляСусідка зверху
Є різні види валідаторів. Жовті для звичайних карток підходять і телефонів.