Вся така шо куди там• 23 октября в 14:30
Сколько дарить на ДР, если отмечают дома?
Сколько с человека или сколько с семьи из 3 человек, 4х человек?
Пес Патрон• 23 октября в 14:33
3-4 це 2 дорослих і двоє дітей?
Скільки дітям?
Вцілому 1000грн/з дорослого
+ букет чи напій
Скільки дітям?
Вцілому 1000грн/з дорослого
+ букет чи напій
Вся така шо куди там
• 23 октября в 14:38
Ответ дляПес Патрон
3-4 це 2 дорослих і двоє дітей?
Скільки дітям?
Вцілому 1000грн/з дорослого
+ букет чи напій
Скільки дітям?
Вцілому 1000грн/з дорослого
+ букет чи напій
То есть если 3 взр + ребенок дарить надо 3500 грн?
Замрійлива• 23 октября в 14:38
Слухайте, поивіться на ситуацію з позиції, якби ви приймали гостей. Ви для чого їх запрошуєте? Щоб ’відбити’ витрати на стіл чи для позитивних емоцій від спілкування з ними. Якщо вам ОК подарувати, як вище кажуть, по 1000 з дорослого, 500 з дитини.. То це можна в ресторан лайтово сходити. Я вважаю 1000 з родини, плюс квіти, а краще - алкоголь замість квітів. Але це вже дивлячись, хто іменинник.
Вся така шо куди там
• 23 октября в 14:39
Ответ дляЗамрійлива
1000 грн з родини 2 батьків і дитина?
Вся така шо куди там
• 23 октября в 14:40
Ответ дляЗамрійлива
Підліток
Замрійлива• 23 октября в 14:40
Ответ дляВся така шо куди там
1000 грн з родини 2 батьків і дитина?
Ну це ж не весілля
Як міряти?• 23 октября в 14:41
Ответ дляЗамрійлива
Вы человека поздравлять с ДР идете, а не просто пожрать, сравнивая с рестораном)
Замрійлива• 23 октября в 14:41
Ответ дляВся така шо куди там
Підліток
Тоді дитині ще смаколик, щоб не тицяти тільки гроші.
Вся така шо куди там
• 23 октября в 14:42
Ответ дляЯк_наготую...
1500 грн.з людини + квіти
Ми даруємо
Якщо 2 батьків і дитина то 4500 плюс квіти?
Пес Патрон• 23 октября в 14:42
Ответ дляВся така шо куди там
Або 3000грн і квіти чи віскі, залежно до жінки/чоловіка
Як міряти?• 23 октября в 14:43
Ответ дляЗамрійлива
Ну це ж не весілля
Класс))) дома выпить, закусить и тортика поесть на троих дороже выйдет))
Замрійлива• 23 октября в 14:43
Ответ дляЯк міряти?
Слухайте, кожен міркує, орієнтуючись на свої можливості та оточення, стандарти, які прийнятні в вашому колі. Мені чесно кажучи, взагалі такі питання на загал незрозумілі. Комусь 1000 грн вже достатня сума, для когось це ні про що.
Ресторан це просто аналогія. Тому що знаю людей, які наперед рахують, чи відіб´ється банкет.
Як_наготую...• 23 октября в 14:44
Ответ дляВся така шо куди там
Я написала, як даруємо ми. Ви ж це запитували.
Якщо в ресторані то 200у.о. за сім´ю з чотирьох осіб і квіти
Вельшановна• 23 октября в 14:44
2000 с семьи
Ну а вообще не понимаю тут выше написавших 1000 со взрослого 500 с ребенка
Нет таких норм)) Вы идете на день рождения а не в кафе стол бронируете)) главное ж не подарок а внимание, имениннику важно ваше присутствие а не количество подаренных денег
Весняний Марафон• 23 октября в 14:45
Ответ дляВся така шо куди там
Та не слушайте вы местных умниц-красавиц) смотрите по своему кошельку
Незламна• 23 октября в 14:46
Ответ дляЯк міряти?
С человека, надеюсь?)
Ну конечно.
Главное, чтоб не ласковую тюлю подали.
Як міряти?• 23 октября в 14:47
Ответ дляЗамрійлива
Ну как бы те, кто считает, видимо правы)))
Потому что в случае подарка 1000 на троих - это не про поздравить с ДР, а про выпить и поесть на свои деньги в лучшем случае, если не на большую сумму)
Дівчина Гілмор• 23 октября в 14:48
Ответ дляВельшановна
2000 с семьи
Ага, канєшно прісутсвіє. Потім будуть розказувати, що прийшли тільки пожерти. Ні, треба дарувати нормально. Що таке зараз 1000 грн.? В атб нічого не взявши вже 500 грн в чеку
Вельшановна• 23 октября в 14:49
Ответ дляДівчина Гілмор
Ну а если нет возможности подарить больше?
Иванка Бур• 23 октября в 14:50
Ответ дляВся така шо куди там
1000 грн з родини 2 батьків і дитина?
2500-3000 за троих
Цветы, сладкое, алко по желанию и возможности как дополнение ( можно и без)
Веселуха Муха• 23 октября в 14:50
Ответ дляЯк міряти?
І мене таке оцінювання вітання дивує.
Якщо вдома, то 1000, а якщо ресторан, кафе, то 1000 з людини.
Дівчина Гілмор• 23 октября в 14:50
Ответ дляВельшановна
Всі ж розуміють кого зовуть в гості і на що розраховує іменинник.