Бадабум• 17 октября в 10:57

які ви подарунки даруєте?

чисто символічні чи суттєві? на ДР чи НР
як близьким родичам - батькам, дітям, чоловіку, так і просто подругам
і вкажіть, будь-ласка, ваш дохід приблизно
автор Бадабум • 17 октября в 10:59
В себе помітила, що чим більший дохід і чим старшою стаю - тим менше витрачаюсь на подарунки. Типу навіщо чекати ДР. якщо щось треба - купую зараз. А на ДР якісь милі ніштячки типу солодощі, чай, кава, квіти
Слухи-руки не распускаю• 17 октября в 10:59
Це соц опрос якийсь, чи що?
Дохід вкажіть..
автор Бадабум • 17 октября в 11:01
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Це соц опрос якийсь, чи що?
Дохід вкажіть..
просто поговорити на тему. Хочу дочці зараз купити карту в спортлайф. А ДР в неї через 2 місяці. і чекати не бачу сенсу. І щось придумувати ще дороге на др теж
Столічна штучка• 17 октября в 11:01
А як подарунки мають залежати від доходу? Типу вищий і подарунки дорожчі?
Я_з_Франека• 17 октября в 11:01
Я не працюю. Невеличкий підробіток. Забезпечує чоловік. Дарую йому зазвичай еротичний массаж, улюблені домашні смаколики, спокій). Матері зазвичай дарую її улюблену косметику. Mary Kay, LA Roshe
автор Бадабум • 17 октября в 11:02
Ответ дляЯ_з_Франека
ну тобто ви теж не приурочуєте якісь дорогі покупки до дати
Столічна штучка• 17 октября в 11:02
Ответ дляБадабум
Ну карточка в спортлайф-це наче як і не подарунок. Це як оплата тренувань.
Чи у вас доросла дитина і там якийсь преміум?
автор Бадабум • 17 октября в 11:03
Ответ дляСтолічна штучка
опитування для того, щоб це вияснити. Але, думаю, навпаки
Кумася• 17 октября в 11:04
Дарю дорогие подарки бабушке и дедушке всегда. Мужу могу подарить поездку на выходные, или в спа. Подругам обычно мы дарим какие-то мелочи
Детям всегда дорогие подарки. А в целом я с Вами согласна, если что-то кто-то хочет - просто покупает и всё.
Доход нашей семьи я не знаю.
автор Бадабум • 17 октября в 11:04
Ответ дляСтолічна штучка
а що подарунок? =)
чому карту не можна подарувати?
автор Бадабум • 17 октября в 11:05
Ответ дляКумася
Доход нашей семьи я не знаю.
а що дороге ви дітям даруєте? дочці 15 років. Іграшки типу лего її вже не цікавлять. Що подарувати поки не знаю
Слухи-руки не распускаю• 17 октября в 11:06
Ответ дляБадабум
Ну дивіться...
Було в мене менше грошей, то я купувала собі щось дороге на ДР. Ну бо гроші подарункові

Але от зараз троооошечки більше грошей.
Почала шукати сумку на день народження. Знайшла, яку дуже хотіла, і купила відразу. Бо просто в мене була ця сума.

Чи буду купувати собі щось на ДР?

не знаю.
Сину так, купую подарунки.
Кумася• 17 октября в 11:07
Ответ дляБадабум
Например из последнего старшему мотоцикл ( 17 лет), младшему новый ноутбук, точнее еще один, чтобы один был у его мамы дома, один у нас.
Столічна штучка• 17 октября в 11:07
Ответ дляБадабум
Ну буває по-різному. Наприклад, знаю деякі батьки приурочують покупку техніки до дня народження і тоді подарунок виходить досить дорогим, а хтось просто купує телефон, бо він потрібен, а на ДР подарунок тисячі за 2.
Щаслива Я• 17 октября в 11:08
Ответ дляБадабум
а що подарунок? =)
чому карту не можна подарувати?
Діти просто ходять на тренування як необхідність. Це не подарунок
Столічна штучка• 17 октября в 11:09
Ответ дляБадабум
а що подарунок? =)
чому карту не можна подарувати?
Можна, але дорослій людині. Не думаю, що 10-річка оцінить.
Слава Українi• 17 октября в 11:10
Ответ дляБадабум
А спросить не вариант? Или боитесь ответа?))
автор Бадабум • 17 октября в 11:10
Ответ дляЩаслива Я
необхідність можна було організувати за 500 грн в місяць в нашому ж будинку. А спортлайф це і відпочинок, і комфорт. і вибір. ще й узгоджений з дочкою. Карта преміум, але це не суттєво. бо для мене це все ж більше про комфорт, а не про необхідність
автор Бадабум • 17 октября в 11:11
Ответ дляСтолічна штучка
15 років. з варіантів спорту вона обрала басейн. і спортлайф - найзручніший варіант
ПушАпница• 17 октября в 11:12
Близким на Др по одному -два подарка, цена зависит от того, что хочет именинник . На НГ у нас традиция в семье дарить много подарков, чтоб получился целый мешок, один - три дорогие и много приятных, но не обязательно дорогих, эти подарки всегда сюрприз.
Столічна штучка• 17 октября в 11:14
Ответ дляБадабум
Вона обрала спорт-ви оплатили, це не подарунок. Хоча це і досить дорого, бо сама щомісячно оплачую блок тренувань з тренером. Звісно, це не гурток біля дому, але це про здоров’я
автор Бадабум • 17 октября в 11:14
Ответ дляСлава Українi
що? =)) тема ж просто поговорити
звичайно, я спитаю дочку, що вона хоче. але зазвичай, вона нічого не хоче. минулого року фотоапарат захотіла. інста четотам.
ну і в мене фантазії немає, що можна подарувати. в неї ігровий комп. оутом користується лише коли кудись їде. можна телефон поміняти. плейстешн є. спа не любить. просто цікаво, що можна подарувати. але вряд чи щось дороге буду дарити
автор Бадабум • 17 октября в 11:15
Ответ дляПушАпница
о так, на НР я теж робила багато подаруночків з гарним пакуванням. в спокійні часи
автор Бадабум • 17 октября в 11:16
Ответ дляСтолічна штучка
ой, ну у всіх своє відношення до подарунків. Комусь і шкарпетки подарунок. так шо не нада
і таки да. раніше ми дарували їй карту на др. не тільки карту, звісно ж, але було приурочено до дати
Брюнетка в Мармеладе• 17 октября в 11:18
Ответ дляБадабум
Я тільки так. І недорогі теж.
Брюнетка в Мармеладе• 17 октября в 11:19
Ответ дляКумася
Доход нашей семьи я не знаю.
Какие мелочи подругам?
Ответ дляБадабум
а що подарунок? =)
чому карту не можна подарувати?
Для мене це подарунок
СережкинаЯ• 17 октября в 11:20
Ответ дляБадабум
Берите сейчас, у них акция, 2025 год в подарок, т.е. 2 месяца. И поторгуйтесь, они могут делать скидку 40% от той, что стоит в приложении
Кумася• 17 октября в 11:25
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Какие мелочи подругам?
Что-то из косметики, какие-то наборы нижнего белья, пижамы и тд.
Дикая Роза• 17 октября в 11:25
Із дрібних подарунків беру косметику (маска, крем для тіла, недорогі парфуми на кожень день чол/жін...) щось смачне (солодке жінкам, сир/ковбаски/оливки чоловікам, можна в корзинку), ароматизатор в машину, цікава чашка, прикольні носки. З віком моє оточення зацінило різні вітаміни, бади...