Білий Лосик• 24 октября в 14:51

Який фарш на смажені пиріжки?

Всім гарного дня.
Дівчата, ніколи не робила таких пиріжків з мясом. Туди треба сирий фарш чи смажений? Бо одні ліплять з сирим, інші смажать.
Дякую.
жар-птица Нюра• 24 октября в 14:52
в беляши добавляю сырой говяжий и много мелко нарезанного лука.
в пирожки маленькие из слоенного теста приготовленный фарш.
Мозговая пилочка• 24 октября в 14:52
варений
Кручу хвости• 24 октября в 14:52
З сирим то біляші
Тримбулька• 24 октября в 14:53
Що за смажені пиріжки?
БершкомангоЗар• 24 октября в 14:55
Мама моя м´ясо варене з підсмаженою цибулею у пиріжки кладе.
Так мені найсмачніше.
Снежнакомка• 24 октября в 14:56
С сырым это беляши, с вареным или тушеным пирожки. Если не уверены, что беляши получатся, лучше перебдеть и приготовить фарш)
Борисфенка• 24 октября в 14:56
Варите м´ясо, смажите багато цибулі, сіль, перець, перекрутити на м´ясорубці чи подрібнити блендером.
ВундерКИНГ• 24 октября в 15:17
Для чего всем та цибуля? Кроме вонючести от неё вкуса 0
ЛюблюДевчонок• 24 октября в 15:19
Інет пропав?
Це кулінарний сайт?
Мозговая пилочка• 24 октября в 15:27
Ответ дляЛюблюДевчонок
Інет пропав?
Це кулінарний сайт?
прально, ату їх, ату! тут можна тільки про анал, політику, любовниць і виплати в Німмечині
КоролеВешна• 24 октября в 15:58
Ответ дляЛюблюДевчонок
Інет пропав?
Це кулінарний сайт?
А розділ ’Їжа, Кулінарія’ вам ні про що не говорить?
Борисфенка• 24 октября в 16:01
Ответ дляВундерКИНГ
Бо тоді фарш не такий сухий. Не любите - не кладете, можна просто бульйону долити.
ТигрЛьвович• 24 октября в 16:23
Жареный с луком
автор Білий Лосик • 24 октября в 19:01
Дівчата, всім дякую. Зробила трохи і з сирим , і з жареним.
Я боялась, щоб сирий фарш не лишився сирим в середині пиріжка, але норм. Смачно.