дамаБезСобачки• 24 октября в 17:14

Світло. Може, хтось стикався з таким

Коли за графіком є світло, працює домофон, наш лічильник світиться, але світла немає. Що це може бути?
Світло іноді вмикається на хвилину-дві, потім гасне на довгий час.
Все буде• 24 октября в 17:18
Лічильник поламався?
dibrov• 24 октября в 17:22
Вам потрібно навчитися виражати свої думки.
Нічого не зрозуміло...
Як домофон впливає на лічильник та наявність електроенергії?
автор дамаБезСобачки • 24 октября в 17:23
Ответ дляВсе буде
Лічильник поламався?
Та ні, буває, що все працює довгий час. Сьогодні зранку було світло з 9 до 11
автор дамаБезСобачки • 24 октября в 17:27
Ответ дляdibrov
Нічого не зрозуміло...
Коли електроенергії взагалі немає, домофон не працює в будинку.
Тому я про це пишу. Отже, електроенергія є. І лічильник світиться, цифри на ньому, якби не було електроенергії, нічого б не світилося
Глас_Народа• 24 октября в 17:32
А что в Облэнерго на это говорят?
автор дамаБезСобачки • 24 октября в 17:38
Ответ дляГлас_Народа
А что в Облэнерго на это говорят?
Я ще не зверталася
Калинові вуста• 24 октября в 19:01
Напруга недостатня в мережі, можливо,тому і не запускається нічого. Як варіант.
автор дамаБезСобачки • 24 октября в 21:47
Ответ дляКалинові вуста
Так, дякую. Вже сусід виставив напругу на лічильнику так, щоб працювало на низькій та високій.