ПультОт_БМВ• 24 октября в 17:12

Гаряча вода Київ. Нарахування

Є питання. Довгий час лічильники не були повірені. Нараховували по кількості прописаних. Ще в минулому році на лінії ЦКС сказали що чат бот в вайбері взагалі за гарячу воду не нараховує. І щоб туди не передавала. Нараховували гарячу по нормам. Платили по нормам. Після повірки лічильника вони нам поставили що на лічильнику там перерасход на 20 кубів нарахували. Як це? Повірки не було. Платили по нормам. Після повірки ми ще й винні. І чому знову гарячий лічильник в чат боті Київводоканал? Якщо вони за нього не відповідають? Що це взагалі таке? І хто де і за що відповідає по гарячій воді? Я заплуталася
Всім шампаньського• 24 октября в 17:20
Счетчик поверку прошёл положитель, признан рабочим?
автор ПультОт_БМВ • 24 октября в 17:30
Ответ дляВсім шампаньського
Так
Всім шампаньського• 24 октября в 17:31
Ответ дляПультОт_БМВ
Так
Я так понимаю, что тогда Вам не досчитывали. Фактически Ваш расход был выше.