Не гоню• 24 октября 2025
Видалення зуба мудрості
Дуже боюсь, він з карієсом, болить, але так страшно. Це дуже важко і боляче?
Не гоню
• 24 октября 2025
Ответ дляПсихологічка
Я лікую до останнього
Я теж думала, лікувала, але лікар сказав що вже тільки виривать
Психологічка• 24 октября 2025
Ответ дляНе гоню
Вам теж треба?
В мене всі зуби мудрості з пломбами, тому боюся теж виривати
Психологічка• 24 октября 2025
Ответ дляНе гоню
Нижній?
Не гоню
• 24 октября 2025
Ответ дляПсихологічка
Ой, стрьомно це все.
Отож...Може піти ще до іншого стоматолога...
Психологічка• 24 октября 2025
Ответ дляНе гоню
Сходіть. Ви знімок не робили?
Психологічка• 24 октября 2025
Ответ дляНе гоню
Ні
Зробіть, воно покаже картину всю. Бо так наугад лікувати
Не гоню
• 24 октября 2025
Звичайний зуб то страшнувато, але терпіти можна, а от мудрий не виривала і боюсб
Не гоню
• 24 октября 2025
Ответ дляПсихологічка
Добре
ТаПрямТам• 24 октября 2025
Я удаляла очень проблемный нижний с кистой. Был хороший хирург
Снимок обязательно. Удаление не больно, страшно конечно
Но я даже не поняла, когда это случилось
После выписали антибиотик и на пятый день сняли швы
Ничего не болело
Хотя накупила обезбола
Кушала на другую сторону. Опухлости почти не было
Не бойтесь. Но снимок нужен! Хирург должен видеть корни
Ничего не болело
Хотя накупила обезбола
Уходя дверю не хлопать• 24 октября 2025
Я лучше ещё вырву зуб мудрости, чем терпеть пломбирование или лечение каналов, или удаление нерва) притом что зубы сложные были (рвала 3 штуки), росли как хотели и сидели крепко.
Не бойтесь, запаситесь нимесилом, синькой чтобы если вдруг стоматит одолеет - полоскать/мазать, ну и йогуртами) всё будет хорошо!
Даха-сваха• 24 октября 2025
Виривати не боляче,Вам укол знеболювального зроблять
Потім пониє трохи,німесил приймете
Не гоню
• 24 октября 2025
Ответ дляТаПрямТам
Ничего не болело
Хотя накупила обезбола
Ничего не болело
Хотя накупила обезбола
Дякую!
Не гоню
• 24 октября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Мені лікувати не страшно взагалі
Не гоню
• 24 октября 2025
Ответ дляДаха-сваха
Потім пониє трохи,німесил приймете
Та те що саме мудрості це, вони ж якісь проблемні
Не гоню
• 24 октября 2025
Ответ дляТаПрямТам
Ничего не болело
Хотя накупила обезбола
Ничего не болело
Хотя накупила обезбола
А у мене є знімок з минулого року, всіх зубів, такий вже не дійсний буде?
Не гоню
• 24 октября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Дякую!
Даха-сваха• 24 октября 2025
Ответ дляНе гоню
Ну трохи довше буде,але якщо треба,лікар додасть знеболювальне
Мені останній годину виривали,складний був.Нічого,жива і жалію,що затянула з видаленням
Не гоню
• 24 октября 2025
Ответ дляОксана -1f11
Мені за півгодини видали, більше накрутила себе, ніж страшно було)
Ну пів години це довго)
Не гоню
• 24 октября 2025
Ответ дляДаха-сваха
Вони оце тягнуть його годину чи як?
Липка-прилипка• 25 октября 2025
Качественная анастезия и профессионал хирург залог того что вы через месяц и не вспомните что удалили )
Мне 4 удаляли восьмёрки ,и все сложные ’лежачие’, страшнее всего первый -потому что накручивала себя )))а вот с ужасом вспоминаю вовсе не восьмёрки ,а тот зуб который врач садист полез вырывать через 3 минуты после укола ,рассказывая мне что это минутное дело
Даха-сваха• 25 октября 2025
Ответ дляНе гоню
Вони оце тягнуть його годину чи як?
Він розколовся,лежав на боці,важко було до нього дотягнутися + сильні корені