ГонУрова дівка• 24 октября 2025
Порадьте дитячу стоматологію в Києві.
Дівчата, порадьте будь-ласка де дитині нормально полфкувати зуби. Мова вже про постійні зуби і їх шкода просто перероблювати. На днях сама потрапила до таких горе стоматологів. Ніби полікували. Але болить страшено. Є точки, на які нажимаєш і боляче. Треба перероблювати на жаль. Але ще шукаю дитині стоматолога.
Миллениалка• 24 октября 2025
Клиника доброго стоматолога
сама несколько раз видела, как дети выходили к родителям и радостно рассказывали , что было не больно и доктор ’новые зубы сделала’ , а родители делали огромные глаза
Звоночек• 24 октября 2025
Ответ дляГонУрова дівка
За поверхневий кариєс 3тис
Клініка Дубнової, мультідент, момс, Добробут.
Якщо напишете територіально, то може ще підкажу.
Білий Лосик• 24 октября 2025
Сина колись водила у клініку Амеда на Цитадельній, 7.
Лікар Тетяна Іванівна. Було дорого, ефективно, зуб з пломбою достояв до зміни без проблем.
Але не пам´ятаю прізвище і зараз на сайті клініки не можу знайти з телефону :(