БолеИменее• Изменено 24 октября в 22:55
Красиві і успішні жінки частіше одинокі?
Часто колись про таке чула, але зараз бачу таке серед жінок 30+ і 40+..
Ну ніби все є, і розумна і красива і цікава, а самотня, немає навіть для с@ксу чоловіка… ніхто б по ній і не сказав, і знаю таку не одну)
В чому причина, як думаєте? Незалежна успішна, на шиї сидіти не буде, красива- здавалося б мрія чоловіка, а ні;)
КартаБезКомиссий• 24 октября в 22:55
Про секс ви просто не в курсі , а для іншого чоловіки не потрібні
БолеИменее
• 24 октября в 22:56
Ответ дляMs. Любмая жена
а вам все рассказывают есть ли у них секс?)
Ну саме ті яких я знаю, так, знаю їх близько точно нікого немає
сказочное_Бали• 24 октября в 22:56
Ответ дляТоматико
У меня уже третий муж
У вас тоже третий самый лучший и самый длительный брак?
Ms. Любмая жена• 24 октября в 22:56
Ответ дляБолеИменее
говорить можно что угодно)
БолеИменее
• 24 октября в 22:56
Ответ дляТоматико
У меня уже третий муж
за вас порадіти чи поспівчувати?
Мюллерная• 24 октября в 22:57
Не бачила таких. От жодної красивої самотньої немає серед знайомих. Середні чи страшненькі є, я в тому числі. І ці всі кар´єри і т.д. це лише виправдання. Не складається, тому працюю і вчусь як коняка, але не про це я мріяла.
Забобонний фрукт• 24 октября в 22:57
оно вам надо, чужая жизнь.
живите своей.
так как мы видим женщин не значит, что это мужской взгляд и желание.
живите своей.
Наизнанку• 24 октября в 22:57
Не погоджуюсь з вами, що красиві і успішні жінки частіше одинокі. Але планка в них точно вища, більш перебірливі у виборі партнера. У мене є знайомі 38+/- одинокі, але вони звичайні середньостатистичні дівчата.
БолеИменее
• 24 октября в 22:58
Ответ дляЗабобонний фрукт
оно вам надо, чужая жизнь.
живите своей.
Ну я одна із таких жінок)
Злюка бобер• 24 октября в 22:59
Характер дрянь, егоїстка, командірша, експлуататорша, чоловіки таких не люблять.
Файна пані• 24 октября в 23:00
Я тоже такую знаю. Объездила пол мира, если не больше.
Стерва знатная.
Может поэтому нет ни мужа, ни детей.
Мужчина есть, но там а-ля гостевой брак.
И вот вопрос: это семьи нет оттого , что она стерва, или стервой стала оттого, что не получилось семью создать?
Стерва знатная.
Может поэтому нет ни мужа, ни детей.
Забобонний фрукт• 24 октября в 23:01
Ответ дляБолеИменее
Ну я одна із таких жінок)
это плохо. желаю вам счастья. знаю, всегда хочется влюбится, это неповторимое чувство и секс тоже другой когда любишь.
БолеИменее
• 24 октября в 23:01
Ответ дляЗлюка бобер
Погоджуюсь
Ms. Любмая жена• 24 октября в 23:03
Ответ дляФайна пані
Стерва знатная.
Может поэтому нет ни мужа, ни детей.
Стерва знатная.
Может поэтому нет ни мужа, ни детей.
или ее все устраивает
Непонятно• 24 октября в 23:04
Успішні та красиві можуть не погоджуватися на аби що... В цьому також може бути причина самотності. Ну а секс т таке, не всім він потрібний навіть в шлюбі і у стосунках. А самотнім тим більше. Не показник взагалі.
Файна пані• 24 октября в 23:05
Ответ дляMs. Любмая жена
или ее все устраивает
Конечно устраивает! Ни одна не признается, что жизнь ее пошла не совсем так, как мечталось.
Просто об этом не принято говорить.
Пусть все думают, что все идет по плану.
Это план «Б»
Просто об этом не принято говорить.
Это план «Б»
Непонятно• 24 октября в 23:07
Ответ дляФайна пані
Просто об этом не принято говорить.
Это план «Б»
Просто об этом не принято говорить.
Это план «Б»
Але це ж не привід бути з ким попадеться аби чиїсь бачення !’плану’ задовільнити? Всі хочуть ’принців’ щоб і кохав, і багатий, і вірний, і турботливий, і красивий і все таке. Але їх реально мало. Тому або погоджуватися на менше (наскільки менше то індивідуально) або бути самотній. Чоловік хоч якийсь - сумнівний показник успішності плану...
Томатико• 24 октября в 23:10
Ответ длясказочное_Бали
У меня каждый самый лучший в свое время.
Планшетница• 24 октября в 23:10
Чоловіку потрібна жінка без яєць. Для домашнього вогнища. А жінка при посаді не для сім´ї. Знаю по собі: була невеличким начальником, а не мала спокою вдома від роботи. Завжди дзвінки, розмови, переживання. Чоловіка мала, відносився з розумінням, вся жіноча робота була на ньому. Ну крім народжування дітей і ліплення вареників. Подруга теж зробила кар´єру, чоловік її не зрозумів. Розлучилась. Мужчин для переспати мала предостатньо. Але не змогла вийти заміж. Чи страждає від цього? Думаю, що ні. Тепер вже ні.
Файна пані• 24 октября в 23:10
Ответ дляНепонятно
А можно просто снять корону и реально оглянуться вокруг.
Если ты не принцесса, то выбор моментально увеличивается.
Но это все догадки. Мы же реально не знаем почему так сложилось, что с семьей не сложилось.
Томатико• 24 октября в 23:11
Ответ дляБолеИменее
за вас порадіти чи поспівчувати?
Смотря для чего вы тему создали
Непонятно• 24 октября в 23:13
Ответ дляФайна пані
Так я ж і сказала ’або погоджуватися на менше (наскільки менше то індивідуально) або бути самотній’. Ну декому може і алкаш в тельняшке з 1 хрушщем за велике щастя (знаю таку жінку). Я коли того чоловіка вперше побачила на дні народження подумала що то який забулдига сусід зайшов стопарик попросити... А виявився її новий чоловік. Але їй наче і нормально... Приклад звісно крайний, але суть та сама.
Файна пані• 24 октября в 23:17
Ответ дляНепонятно
Почему обязательно «хоч якийсь».
Даже большинство советчиц ответят, что замужем за хорошими, неглупыми, порядочными, хозяйственными… мужчинами.
Не за принцами, но это не значит, что замужем за «хоч якимось».
Зачем он нужен - принц.
Вдруг женщина встретит его, а окажется, что для принца она не тянет на принцессу.
Зачем он нужен - принц.
Якось так і живу• 24 октября в 23:18
Моя подруга недавно выдвинула такую теорию, что красивые одинокие. И что с ними красивыми знакомятся алкаши потому, что им нечего терять, они не боятся отказа. А нормальные мужчины не знакомятся , бояться отказа( это по ее словам). Мне такая теория сомнительна. Получается я не красивая раз я замужем?
Зоркая Зорро• 24 октября в 23:23
Меня с возрастом мужики перестали вообще интересовать😅 пришёл домой и отдыхаешь. Мне комфортно одной никто мозг не выносит. Никому ничего не должна. Никто к тебе не лезет и не трогает. На это все столько энергии надо. На работе так имеют, что мозг просто вы...ный