Намазюкана нішою• 15 октября в 23:41
Сьогодні бачила жінок в яскравих пуховиках. Це що зараз модно?
Вони аж вирізнялись через інших жінок в спокійних чорних коричневих тонах. Вам подобається?
Тепер теж думаю чи не взяти собі яскравий чи ходити як всі в темних
От навіть знайшла, що бачила на людях
склад пух-перо
От навіть знайшла, що бачила на людях
склад пух-перо
Намазюкана нішою
• 15 октября в 23:42
І дівчата може у когось був пуховик PRPY , що це фірма, знайшла що Китай, продається лише с Md fashion , один приміряла такий прям пухом добре набитий
ЗдесяЯ• 15 октября в 23:43
Намазюкана нішою
• 15 октября в 23:43
Ответ дляГолубая фишка
А ще натуральне хутро повертається
Є шуба з шерсті вовни
Намазюкана нішою
• 15 октября в 23:44
Ответ дляЗдесяЯ
Мама вчора в Натал Болгар собі купила, в живу він яскравіший. Мамі 70
Там багато різнокольорових
Молодець мама, модниця
Гарний
Дон Пэдро• 15 октября в 23:44
Именно розовый мне не очень. Но черный тоже не люблю. Почти вся верхняя одежда у меня бежевого цвета.
Намазюкана нішою
• 15 октября в 23:44
Ответ дляДон Пэдро
Ой я беж переносила, зараз прям дивитись на нього не можу
ЗдесяЯ• 15 октября в 23:45
Ответ дляНамазюкана нішою
Молодець мама, модниця
Гарний
В неї всі речі яскраві. Не носить чорне і темне взагалі
Дон Пэдро• 15 октября в 23:45
Ответ дляНамазюкана нішою
Та я уже тоже на этот год хочу что-то другое. А то модели / пуховики разные, но ощущение что одну и ту же вещь 5 лет ношу)
Намазюкана нішою
• 15 октября в 23:45
Чого мені фіолетових тьотічок наліпили, що я такого спитала неприємного?
Дон Пэдро• 15 октября в 23:46
Ответ дляНамазюкана нішою
Это нормально для этого форума. Тут много недовольных женщин.
Намазюкана нішою
• 15 октября в 23:47
Ответ дляДон Пэдро
Я раніше зациклена була на бежевому, мені здавалося, що це так дорого виглядає))
А потім як відрізало, хочу кольорів
ПриснитсяЖЕ• 15 октября в 23:47
Ответ дляГолубая фишка
А ще натуральне хутро повертається
Капець..
А часі свої шуби (навіть норку)в село сусідам відтарабанила.
Не думала, що вони ще колись повернуться. Пуховик це краще що придумали з одягу.
ЗдесяЯ• 15 октября в 23:47
Ответ дляНамазюкана нішою
Це ’мігренщиці ’ не можуть заснути
Намазюкана нішою
• 15 октября в 23:47
Ответ дляЗдесяЯ
Це ’мігренщиці ’ не можуть заснути
😁😁😁
Шотуткоїться?• 15 октября в 23:48
У меня ни разу в жизни не было чёрной верхней одежды. Да и не верхней тоже. Было когда-то в юности одно маленькое чёрное платье и все. Яркие цвета несут позитив. Купите себе яркую куртку.
СережкинаЯ• 15 октября в 23:48
Та повно дівчат і жінок, які ходять в яскравих речах. Так було завжди, не дуже зрозуміла Ваше здивування. У мене наприклад демісезонні- зимові куртки молочного, малинового, фіолетового і чорного кольору. На будь- який смак, як то кажуть)
Дон Пэдро• 15 октября в 23:48
Ответ дляНамазюкана нішою
А потім як відрізало, хочу кольорів
Я в прошлом году выбирала между светло розовым и бежевым. Выбрала бежевый. Хотя цвет розовый прям красивый. Но он обязывает как-то. Под всё не подойдет. Для разнообразия- да. Как основная вещь на зиму для меня скорее нет.
Пополняю_Карму• 15 октября в 23:49
Да, розовых пуховиков в этом году море уже. Я б не брала, в следующем будет моветон. Возьмите другой яркий, светло-желтый, например, голубой
Намазюкана нішою
• 15 октября в 23:50
Ответ дляШотуткоїться?
Куплю обовʼязково ❤️
Серые и темные цвета выбирают не потому, что цветную одежду не любят, а потому что носить пуховик в химчистку каждую неделю нет ни времени, ни денег. Вот такая розовая зефирка превратится в тряпку уже спустя дня 4. Рукава, бока, воротник. Застирывать их вручную? Ну такое себе удовольствие
Бойова• 15 октября в 23:50
Я б носила, але.....
Їжджу в ОТ в час пік, світлі та яскраві часто перетворюються на грязні. Не люблю їх часто прати: бо потім херня. Перше прання ще норм, друге ще нічого, а потім вже
капець. Ще й на світлих перед поданням треба затирати особливо грязні поверхні.
Та ну його. Тепер дивлюся тільки на темні та чорні
Варіант бордового, як он мама чиясь купила, тоже не варіант - заздрю тій мамі, як вона не мерзне в її роки. Зате вона можна і красива
.... Та ну його. Мені щоб не щадуаало і зручно. Нафіг я кому не впала на вулиці чи в ОТ.
капець. Ще й на світлих перед поданням треба затирати особливо грязні поверхні. Та ну його. Тепер дивлюся тільки на темні та чорні
Намазюкана нішою
• 15 октября в 23:51
Ответ дляСережкинаЯ
А я давно не бачу яскравих, всі в шоколадному
І в тому роді і в цьому, і всі колекції коричневі,особливо в Масімо Дутті
Радуга-дуга• 15 октября в 23:51
В мене вже декілька років яскравий жовтий пух Юнікло, і жовті Тімби)
західний_діалект• 15 октября в 23:52
Намазюкана нішою
• 15 октября в 23:52
Ответ дляРадуга-дуга
Супер)
Намазюкана нішою
• 15 октября в 23:53
Ответ длязахідний_діалект
Увидев новую коллекцию зары, я поняла что зря выбросила свои пуховики из 2012
Теж бачила,ці страшні куртки з паском
вони кожен рік їх достають😃