Кишмишная Мая• 25 октября в 03:56

Ну шо, с добрым утром

Чуть не наложила в штаны
Говорю відверто• 25 октября в 11:11
Ответ дляВесела бджілка
А пів року по нпз лупив теж Трамп, казали ж давайте дотримуватись мораторію. Ну тепер через один обстріл столиця без світла і без опалення. Хто мав про це подумати, Трамп? А де укриття для егергообєктіа, теж Трамп спиз...в, а ппо, чому ракети не збивають? Так якщо в тебе немає чим захистити і вразлива енергосистема можливо треба про людей подумати і не лупити ті нпз, бо щось зовсім не легше, що рашка на 10 відсотків менше виробляти бензину.
Ніхто так і не запропонував що має робити рамдомна жіночка з форуму, окрім як залишати якісь петиції, заявки до мерії, писати скарги в Дтєк і прдібне, облаштовувати своє житло і зі своїми друзями, сусідами думати, як покращити стан.
Всі пишуть якісь кричалки і лозунги і коментують розумові здібності, а далі діла не йде.
Я теж бажаю захисту, енергетики, газу і далі по списку.
Але ви призиваєте що побити, то слухаю ваш рецепт. Так, що робити?
Говорю відверто• 25 октября в 11:15
Ответ дляВикупана
О, теперь новые методички у кацаполюбитеоей - моратории.
Ну а шо, у американців не виходить зупинити путіна.
То це має вийти у когось, мають путіна нагнути на мораторій, але що в хто? Зеленський? Порадниці? Ой не смішіть, путін підтерся не тільки трампом, а зелею двісті раз .
І ще підітреться
Тільки тут вірять в потужного Зе який хрясь і зупинить обстріли і принесе мир. Ви в це вірити?

А ось захист споруд і сховище - це влада могла робити і повинна була готуватися.
Летчица• 25 октября в 11:15
Ответ дляБджолина королева
У зелі та пуйла один хазяін, я пропоную включити вже голову і почати в неї не тільки їсти. Це договірна бойня. Потужності з незламністю вже не вистачає. Слухати ботоХфєрму зеленого хріплого, мовчки кивати гривою на те, що треба терпіти все це, якщо не подобається- то ти русня, поросня, мертветчук або бурят. Яка влада- такі й боти.
Надо с путіним подать іск протів запада?))
Весела бджілка• 25 октября в 11:16
Ответ дляВикупана
Ще по минулим не відповіли, а де ж минулорічний план миру за яким відділи всі природні ресурси, а де фламінго, а каву вже попили в Ялті, а Сумську область вже захистили, коли в курськ відтягнули війська?
Весела бджілка• 25 октября в 11:19
Ответ дляГоворю відверто
Рамдомна жіночка в правовій державі вже повинна більше року як вибрати нового президента і нову владу, це якщо в нас ще якось десь працює конституція.
Вот Она Я• 25 октября в 11:22
Наверное речь о Киеве ? т.к. я понятия не имею в чем дело
Знову Я• 25 октября в 11:26
Ответ дляВесела бджілка
Харе пи*д*ти про нпз і мораторій, за це зарплату не отримаєте. Навчилися мовою кацапські висери на укрїнських форумах строчити. Ще буде про людей, що виїхали, рота відкривати. Я в Києві, і тут ніхто з білими ганчірками і кацапським триколором не бігає. А ви де таке розумне хуйлу підмахуєте?
НетЕщеНаверное• 25 октября в 11:29
Ответ дляВот Она Я
А есть еще города в Украине?
Латвийские_Номера• 25 октября в 11:30
Ответ дляЗнову Я
Теперь все, кто против и не согласен жить в каменном веке кацапы? А не много для вас кацапов?
Весела бджілка• 25 октября в 11:34
Ответ дляЗнову Я
Удалено администрацией...
Знову Я• 25 октября в 11:42
Ответ дляВесела бджілка
Удалено администрацией...
Ну, це зрозуміло, що порохоботи разом з рашаботами працюють на форумі. А результат цієї співпраці який? Не соромно вам з однієї методички лайно лити на свою ж країну?
Весела бджілка• 25 октября в 11:50
Ответ дляЗнову Я
Не треба перекладати вину, і про сором розповідати. розкажіть це тим, хто при владі розкрадає кошти на укриття егергообєктіа, на виробництво власних ракет. А то вони крадуть і мріють бути при владі все життя, а комусь повинно бути соромно.
Як міряти?• 25 октября в 11:50
Ответ дляНетЕщеНаверное
5 лет прошло. Будь добр на выход.
Вперед, организовуйте вьіход, а я полюбуюсь , как и в 19
Коли мовчу- приємна жінка• 25 октября в 11:53
Ответ дляВесела бджілка
Удалено администрацией...
НетЕщеНаверное• 25 октября в 11:54
Ответ дляЯк міряти?
Та даже не сомневалась 😂
Весела бджілка• 25 октября в 11:55
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Удалено администрацией...
Це всі аргументи, чи будуть оригінальніші?
...аяприкольная• 25 октября в 12:01
Ответ дляВесела бджілка
Удалено администрацией...
Электричка• 25 октября в 12:03
у Гуры на канале есть информация куда лупили и кто сдал локацию, не в первый раз…
Вірю, я повірив• 25 октября в 12:05
Ответ для...аяприкольная
Це типу в всіх було голосно?
Я думала воно прямо біля нас
Троєщина
осокорки тоже дом как волной прошло ,когда пво стреляет у нас всегда так, хотя вроде на пражской влетело
Топтунша• 25 октября в 12:06
Ответ для...аяприкольная
Удалено администрацией...
Якщо Зе з країною не тяне ні по яких фронтах цю війну (а це вже дійсно так), то має зупинитися слабкіший інакше до останнього українця
А ви як розумне створіння могли б вже на війну піти і підтримати діями а не словами нашу країну.
Бжоли-бандерівці• 25 октября в 12:09
Ответ дляБджолина королева
Ви зовсім вже?
Мені та Донецька до сраки - жити люди хочуть, а не слухати зелене брехло, та сидіти в пітьмі під балістикою та шахедами
Удалено администрацией...
Мошей ницца• 25 октября в 12:10
Ответ дляНетЕщеНаверное
Та вы хоть пупсиком его назовите, от этого он хрипеть не перестанет. Как и наркоманом быть
Так и методички не перестанут быть российскими, если их писать на украинском языке.
Буквально несколько месяцев назад он ещё был наркоманом и клоуном, а сейчас хриплый. Он что, раньше не хрипел?😆
...аяприкольная• 25 октября в 12:10
Ответ дляЭлектричка
Нема у нього нічого толком, я тільки що подивилась.
Бджолина королева• 25 октября в 12:11
Ответ дляБжоли-бандерівці
Удалено администрацией...
Бжоли-бандерівці• 25 октября в 12:11
Ответ дляБджолина королева
Удалено администрацией...
Бджолина королева• 25 октября в 12:12
Ответ дляБжоли-бандерівці
Удалено администрацией...
Ти сьогодні, я потім коли-небудь, да буде так. Амінь
Топтунша• 25 октября в 12:12
Ответ дляБжоли-бандерівці
Удалено администрацией...
...аяприкольная• 25 октября в 12:12
Ответ дляТоптунша
Маніпуляторка, сама могла б піти і зупинити Зе)
...аяприкольная• 25 октября в 12:13
Ответ дляТоптунша
Удалено администрацией...
Топтунша• 25 октября в 12:14
Ответ для...аяприкольная
В чому маніпуляція?
В тому що я не з тих хто сидить на форумі і днями строчить про до останнього українця і за перемогу, і замість того щоб дійсно піти і внести свій вклад обсираю тут всіх?
Так для таких як ви мабуть в цьому і є перемога.