Кишмишная Мая• 25 октября 2025

Ну шо, с добрым утром

Чуть не наложила в штаны
Весела бджілка• 25 октября 2025
Ответ дляУси Пуси
А Ти не думаєш про військових і навіщо бомблять нпз, тільки про себе.так що все закономірно
І який результат, військовим стало легше, чи якесь нпз знищено, ні.
Уси Пуси• 25 октября 2025
Ответ дляВесела бджілка
Удалено администрацией...
Весела бджілка• 25 октября 2025
Ответ дляУси Пуси
Удалено администрацией...
Аргументів не має? Чи американські та німецькі патріоти оживились.
задумчивая мордочка• 25 октября 2025
Доброе утро. Только проснулась, что здесь происходит (опять)?
Уси Пуси• 25 октября 2025
Ответ дляВесела бджілка
Які можуть бути аргументи на твої фантазії про твій вигаданий мораторій
Весела бджілка• 25 октября 2025
Ответ дляУси Пуси
Удалено администрацией...
Уси Пуси• 25 октября 2025
Ответ дляВесела бджілка
Удалено администрацией...
Весела бджілка• 25 октября 2025
Ответ дляУси Пуси
Які фантазії? в минулий опалювальний сезон були і з теплом і зі світлом після нового року до літа, без обстрілів.
Уси Пуси• 25 октября 2025
Ответ дляВесела бджілка
В тебе навіть не працюють причинно наслідкові зв´язки
НичеНипанимаю• 25 октября 2025
Ответ дляMs. Похвала
Все, отбой. Расходимся досыпать.
Я не уснула, прокрутилась 2 часа и встала ((
НичеНипанимаю• 25 октября 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Та багато куди бють, наприклад на шулявці сильно установку петріот шукали, навколо купа прильотів було
Местные все знают, куда и почему били
Весела бджілка• 25 октября 2025
Ответ дляУси Пуси
Удалено администрацией...
Знову Я• 25 октября 2025
Ответ дляtarveldy
Русня - гній
6 кацапських ботів, які працюють на форумі, з вами не погоджуються, але кацапок тут більше, отже у них є в головах думка, що їх путін - хуйло
Бабо-лебідка• 25 октября 2025
Ответ дляЯкаКраля
И тревоги не было 😡
була, за хвилину буквально)
Знову Я• 25 октября 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Доброго ранку. Все як завжди, кацапські ботяри вчать українців боятися, дискредитують роботу ЗСУ, ´самі віновати´, ´отвєтка´ і інше бла бла бла
А що таке?• 25 октября 2025
Ответ дляПрацівниця року
Вишгородського район, віддавало так, що підкидувало на ліжку.
Тривога була, але через пів хвилини вже хлопки
Хлопки?? Откуда вы?
НичеНипанимаю• 25 октября 2025
Ответ дляА що таке?
Хлопки?? Откуда вы?
Я вам так скажу - у нас на Севе это действительно звучало, как хлопкИ, такие глухие - я подумала, что нас бьют чем-то новым. Наш район слишком часто обстреливают, я все звуки знаю
Маргаритка777• 25 октября 2025
Ответ дляtarveldy
Удалено администрацией...
Я теж це помітела. Бо ХЛОПКИ -- це русня пише. Ми так не пишемо
Маргаритка777• 25 октября 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Які хлопки? Хлопки на болотАх
Ось і я про це. Прокололася на цьому слові
БЦАшка• 25 октября 2025
Ответ дляМаргаритка777
Открою вам страшную тайну. Краматорск
Бывают и хлопкИ и раскатистые удары, разные
В зависимости от удаления и типа оружия звук от прилета звучит по разному
НичеНипанимаю• 25 октября 2025
Ответ дляБЦАшка
Открою вам страшную тайну. Краматорск
Кому вы объясняете - тётками, сидящим по германиям и знающим про обстрелы только из интернета? Он нас еще будут учить, как именно мы должны описывать звуки прилетов
Мелочунь• 25 октября 2025
Ответ дляМаргаритка777
Ви навіть не розумієте, що суржиком тренслейт не переводить? Вам кругом росіяни мерещаться. Ні, киянам також то все вже остопизділо, я не хочу сидіть без світла, поки ви вистоїте, витерпите і т д
Знову Я• 25 октября 2025
Ответ дляМелочунь
Що пропонуєте? Кацапів хлібом-сіллю зустрічати? Кияни цього робити не будуть.
Мелочунь• 25 октября 2025
Ответ дляЗнову Я
Лєна зеленська, ти?
Знову Я• 25 октября 2025
Ответ дляМелочунь
Лєна зеленська, ти?
Ні, Марина Порошенко.
ТигрЛьвович• 25 октября 2025
Ответ дляЗнову Я
Доброго ранку, ви в Києві?
Бджолина королева• 25 октября 2025
Ответ для...аяприкольная
Це типу в всіх було голосно?
Я думала воно прямо біля нас
Троєщина
ПОХ тоже достаточно громко, аж подпрігнула в кровати
Бджолина королева• 25 октября 2025
Ответ дляГоворю відверто
Бажає пуйло нас заморозити
Придурошне не зміг взяти донецьку, Трамп наклав санкції, на нас відбувається
Біситься
Ви зовсім вже?
Мені та Донецька до сраки - жити люди хочуть, а не слухати зелене брехло, та сидіти в пітьмі під балістикою та шахедами
Говорю відверто• 25 октября 2025
Ответ дляБджолина королева
Ви зовсім вже?
Що ви пропонуєте? Я ніяких зелених не слухаю, але факт той , що з приходом Трампа удари по цивільним зросли . І пуйлу не указ ні він, ні наш зелений. Переговори зараз зірвала росія. Що далі?
Це така новина, що путін використовує терор для цілей?
І про це писали ще влітку, про підготовки росії до атак на інфраструктуру.
Бабайко• 25 октября 2025
Ответ дляМаргаритка777
Зачем вы исправляет?