Кишмишная Мая• 25 октября в 03:56
Ну шо, с добрым утром
Чуть не наложила в штаны
Весела бджілка• 25 октября в 05:23
Ответ дляУси Пуси
А Ти не думаєш про військових і навіщо бомблять нпз, тільки про себе.так що все закономірно
І який результат, військовим стало легше, чи якесь нпз знищено, ні.
Уси Пуси• 25 октября в 05:24
Ответ дляВесела бджілка
Удалено администрацией...
Весела бджілка• 25 октября в 05:24
Ответ дляУси Пуси
Удалено администрацией...
Аргументів не має? Чи американські та німецькі патріоти оживились.
задумчивая мордочка• 25 октября в 05:26
Доброе утро. Только проснулась, что здесь происходит (опять)?
Уси Пуси• 25 октября в 05:26
Ответ дляВесела бджілка
Які можуть бути аргументи на твої фантазії про твій вигаданий мораторій
Весела бджілка• 25 октября в 05:26
Ответ дляУси Пуси
Удалено администрацией...
Уси Пуси• 25 октября в 05:27
Ответ дляВесела бджілка
Удалено администрацией...
Весела бджілка• 25 октября в 05:28
Ответ дляУси Пуси
Які фантазії? в минулий опалювальний сезон були і з теплом і зі світлом після нового року до літа, без обстрілів.
Уси Пуси• 25 октября в 05:33
Ответ дляВесела бджілка
В тебе навіть не працюють причинно наслідкові зв´язки
НичеНипанимаю• 25 октября в 06:17
Ответ дляMs. Похвала
Все, отбой. Расходимся досыпать.
Я не уснула, прокрутилась 2 часа и встала ((
НичеНипанимаю• 25 октября в 06:21
Ответ длятяжкаялюдина
Та багато куди бють, наприклад на шулявці сильно установку петріот шукали, навколо купа прильотів було
Местные все знают, куда и почему били
Весела бджілка• 25 октября в 06:45
Ответ дляУси Пуси
Удалено администрацией...
Знову Я• 25 октября в 06:50
Ответ дляtarveldy
Русня - гній
6 кацапських ботів, які працюють на форумі, з вами не погоджуються, але кацапок тут більше, отже у них є в головах думка, що їх путін - хуйло
Бабо-лебідка• 25 октября в 06:54
Ответ дляЯкаКраля
И тревоги не было 😡
була, за хвилину буквально)
Знову Я• 25 октября в 07:00
Ответ длязадумчивая мордочка
Доброго ранку. Все як завжди, кацапські ботяри вчать українців боятися, дискредитують роботу ЗСУ, ´самі віновати´, ´отвєтка´ і інше бла бла бла
А що таке?• 25 октября в 07:04
Ответ дляПрацівниця року
Вишгородського район, віддавало так, що підкидувало на ліжку.
Тривога була, але через пів хвилини вже хлопки
Хлопки?? Откуда вы?
НичеНипанимаю• 25 октября в 07:07
Ответ дляА що таке?
Хлопки?? Откуда вы?
Я вам так скажу - у нас на Севе это действительно звучало, как хлопкИ, такие глухие - я подумала, что нас бьют чем-то новым. Наш район слишком часто обстреливают, я все звуки знаю
Маргаритка777• 25 октября в 07:28
Ответ дляtarveldy
Удалено администрацией...
Я теж це помітела. Бо ХЛОПКИ -- це русня пише. Ми так не пишемо
Маргаритка777• 25 октября в 07:30
Ответ дляПовелитель бітка
Які хлопки? Хлопки на болотАх
Ось і я про це. Прокололася на цьому слові
БЦАшка• 25 октября в 07:31
Ответ дляМаргаритка777
Открою вам страшную тайну. Краматорск
Бывают и хлопкИ и раскатистые удары, разные
В зависимости от удаления и типа оружия звук от прилета звучит по разному
НичеНипанимаю• 25 октября в 07:33
Ответ дляБЦАшка
Открою вам страшную тайну. Краматорск
Кому вы объясняете - тётками, сидящим по германиям и знающим про обстрелы только из интернета? Он нас еще будут учить, как именно мы должны описывать звуки прилетов
Мелочунь• 25 октября в 07:44
Ответ дляМаргаритка777
Ви навіть не розумієте, що суржиком тренслейт не переводить? Вам кругом росіяни мерещаться. Ні, киянам також то все вже остопизділо, я не хочу сидіть без світла, поки ви вистоїте, витерпите і т д
Знову Я• 25 октября в 07:47
Ответ дляМелочунь
Що пропонуєте? Кацапів хлібом-сіллю зустрічати? Кияни цього робити не будуть.
Мелочунь• 25 октября в 07:48
Ответ дляЗнову Я
Лєна зеленська, ти?
ТигрЛьвович• 25 октября в 08:19
Ответ дляЗнову Я
Доброго ранку, ви в Києві?
Бджолина королева• 25 октября в 08:20
Ответ для...аяприкольная
Це типу в всіх було голосно?
Я думала воно прямо біля нас
Троєщина
Я думала воно прямо біля нас
Троєщина
ПОХ тоже достаточно громко, аж подпрігнула в кровати
Бджолина королева• 25 октября в 08:21
Ответ дляГоворю відверто
Бажає пуйло нас заморозити
Придурошне не зміг взяти донецьку, Трамп наклав санкції, на нас відбувається
Біситься
Ви зовсім вже?
Мені та Донецька до сраки - жити люди хочуть, а не слухати зелене брехло, та сидіти в пітьмі під балістикою та шахедами
Говорю відверто• 25 октября в 08:28
Ответ дляБджолина королева
Ви зовсім вже?
Що ви пропонуєте? Я ніяких зелених не слухаю, але факт той , що з приходом Трампа удари по цивільним зросли . І пуйлу не указ ні він, ні наш зелений. Переговори зараз зірвала росія. Що далі?
Це така новина, що путін використовує терор для цілей?
І про це писали ще влітку, про підготовки росії до атак на інфраструктуру.
Бабайко• 25 октября в 08:29
Ответ дляМаргаритка777
Зачем вы исправляет?