Акукарача• 25 октября 2025
А зарядну станцію в Європі не дешевше купити, аніж в нас?
Не екофлоу, а щось з бюджетних варіантів з ємністю до 1000. Щоб пару разів ноутбук зарядити вистачало.
В Європі регулярно буваю, але навіть не знаю де цінник подивитися, щоб розуміти чи варто звідти везти/замовляти.
Поросенка• 25 октября 2025
Автор, ви бажаєте саме станцію чи більш бюджетний варіант акумулятор з перетворювачем?
Велика перевага станцій - це їх швидка зарядка, другий варіант більш виграшний в ціні
Вот Она Я• 25 октября 2025
Ответ дляБулку Дай
Від кількох людей чула що ті хто професійно шарять в електриці, замовляють на аліекспрес аккумулятори та роблять самі, так виходить ніби значно дешевше
Мой муж это делает, еще отличные лампы из электронных сигарет.
Акукарача
• 25 октября 2025
Ответ дляПоросенка
До 500 євро варіанти всі розглядаю. Якщо буде дешевше - було б супер.
Але що таке акумулятор з перетворювачем - не дуже розумію.
Я тут Живу• 25 октября 2025
Ответ дляВсе буде Україна
А как их тогда к нам везут из Польши, Чехии на продажу?
Это ворованная гуманитарка.
Вот Она Я• 25 октября 2025
Вот такой хватает на 12 часов работы моего ноутбука без батареи, на зарядку с головой хватает один раз, большене было повода проверить.
Есть павербанки для ноутбука, они дешевле.
Бочка порохУ• 25 октября 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Напишу відгук на свою придбпну станцію Bluetti якраз на 1000вт. Я вже сушила волосся феном, готувала вечерю,працювала м´ясорубка,заряджали телефони і павербанки- вистачило на все ще й лишилось коли ввімкнули світло. Думаю автору буде достатньо для ноута з головою.
Туфта. Навантаження більше. ніж він потягне
В мене Еко, ноут садить за 3 год, а фен не вкл, але в нього потужність...
Бочка порохУ• 25 октября 2025
Ответ дляАкукарача
В мене зараз на 650, якщо не помиляюся. То вистачає на одну повну зарядку ноута і ще трішечки на другу, відсотків на 20-30.
Тож думаю що тисячі б вистачало на дві повні зарядки.
Від 2Квт
Бочка порохУ• 25 октября 2025
Ответ дляБулку Дай
Под 1тыс дол
Бочка порохУ• 25 октября 2025
Ответ длярукиЖимолости
доставка была 1000 грн год назад НП. растаможка бесплатно( льготно на такие вещи)
Но станция, которую мы в том году взяли (2400вт) тогда было сильно выгодно,а вэтом году и у нас подешевела. а вес 20 кг что ли, не просто так ее везти
Год назад действовал льготный закон на всё такое.
Бочка порохУ• 25 октября 2025
Ответ дляПушап Мі мі
На растаможке акумов разоритесь
Есть обходные пути.
Колгоспниця• 25 октября 2025
Ответ дляБулку Дай
Чоловік так зробив. Знайшов тих, хто зміг привести ті акумулятори і зібрав велику батарею, нам на 2 доби в будинку має вистачити на споживання. Але в квартиру таку фігню я б не заносила, ми живемо в приватному будинку і воно стоїть в окремій будівлі.
Мой_ужин• 25 октября 2025
Ответ дляПушап Мі мі
На растаможке акумов разоритесь
акумулятори та зарядні станції звільненні від мита та ПДВ, застосовується для потужностей до 300 Вт
Так що не триндіть, якщо не знаєте
ЖенаАйтишнеГа• 25 октября 2025
Ответ дляБочка порохУ
Тобто? Я описала,що я зробила за одне виключення світла..
Все буде Україна• 25 октября 2025
Ответ дляЯ тут Живу
Это ворованная гуманитарка.
Нет, работала контент-менеджером, который под заказ их привозил, не гуманитарка это
Бочка порохУ• 25 октября 2025
Ответ дляМой_ужин
Так що не триндіть, якщо не знаєте
Поновили?
Було до січня 2024
А що таке 300 Вт...
Було до січня 2024
А що таке 300 Вт...
Я тут Живу• 25 октября 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Я не про позиции под заказ. Десятки интернет-магазинов торговали и торгуют ворованной гуманитарной. И кое-какая сеть офлайн)
Кудряшка Сью• 25 октября 2025
Ответ дляparele
Краще замовити інвертор та акумулятори. Якби зараз було треба, робили б само так, замість Екофлоу.
Розкажіть, будь ласка, детальніше, що погуглити і в чому саме перевага? Я мамі хочу замовити.