Сусідка знизу• 26 июня в 11:23

Хороший простий фітнес браслет годинник

Порекомендуєте будь ласка, щось просте. Головне щоб рахував кроки та показував час. Звісно тримав заряд.
Гравіцапа• 26 июня в 11:28
Теж шукаю.
У сина зламався ксяомі 4-й, дуже класний був, тримав заряд майже місяць. :(

автор Сусідка знизу • 26 июня в 11:30
Ответ дляГравіцапа
Теж шукаю.
Супер, шукаю щоб був не об´ємний, невеличкий. Чоловік придбав в Туреччині типу таких то вони і пів години не тримають. Гроші на вітер. Фото для прикладу.
Гравіцапа• 26 июня в 11:33
Ответ дляСусідка знизу
У сина був такий.
Ще такі ж у мене і у мами.
Років їм чимало.
Але син пірнав, мабуть, надто глибоко, і годинник набрався води...
У інструкції обіцяли захист до 5 м глибини, тільки ж він вже старенький був.
Шукаю щось подібне :(
КинДза• 26 июня в 11:37
У меня Xiaomi. Старый, но есть и новые модели. Использую именно как часы и для подсчета шагов.
Еще на браслете видно, кто звонит.
Дополнительный плюс, что батарея не разряжается по 2 недели.
А у мужа 🍏 и его надо заряжать каждый вечер.
Гравіцапа• 26 июня в 11:39
Ответ дляКинДза
Еще на браслете видно, кто звонит.
А який ксяомі у Вас? Ще є модель у продажу?
Маруська Му• 26 июня в 11:41
У меня Huawei, у них отличные модели, небольшие, на руке не мешают, функций достаточно, пульс и шаги считают, батарея держит очень долго, за сутки ушло только 7% заряда. Еще водонерпоницаемые. Были всякие дешевые китайские, выбросила, хлам, не стоит экономить до такой степени. А то будут пульс у колбасы измерять. Типа таких у меня. https://rozetka.com.ua/ua/huawei-55020gvq/p5916368...
Коко Шанель• 26 июня в 11:49
Любий годинник це робить, в мене був за 500грн. Ще й приймав дзвінки та повідомлення.
КинДза• 26 июня в 11:50
Ответ дляГравіцапа
У меня Xiaomi 6.
А сейчас уже продают 10.
Хотя я довольна, но брала бы модель новее. Только отзывы надо почитать, чтобы не было явных глюков.
Губной рояль• 26 июня в 12:10
Мі бенд, дуже зручний

Гравіцапа• 26 июня в 12:45
Ответ дляКинДза
У меня Xiaomi 6.
А сейчас уже продают 10.
Дякую!
Не боюся осуду• 26 июня в 13:03
Зачем простой? Купите нормальный Самсунг или похожий Гармин