Герцогиня• Изменено 25 октября 2025
Шокована від слів директора
Приблизно рік як працюю менеджером з продажу.
Компанія займається сантехнікою, я конкретно продаю ванни, душові кабіни, меблі для ванної кімнати. Але є вакансія на сантехнічні труби, шланги.
Тут сьогодні каже мені директор: Таня, а чому ти не хочеш перейти на продаж шлангів? Чи в тебе дитяча травма і ти боїшся всього довгого, жорсткого та грубого? А потім каже: ну може тобі подобається брати змішувачі?
Мені здалось, що тут простежується сексуальний підтекст чи я помиляюсь?
Відповіла йому на всі запитання: ні
Борисфенка• 25 октября 2025
Ответ дляГерцогиня
Це правда)
Але хоча б якась етика. Він часто дозволяє собі неприйнятні жарти
Або не звертати уваги, або дивитися із здивуванням і огидою.
Не цілуюсь з бодуна• 25 октября 2025
Ответ дляГерцогиня
Так, на все є вакансії
Зараз людей дуже не вистачає
так почему хочет вас на трубы? хочет чтоб зп ваша меньше была.....ну покупаю я ванную это одни деньги и 2 трубы по 1метру плюс пару кранов это мелочь по сравнению с ванной
котопёс• 25 октября 2025
Ответ дляГерцогиня
Але це директор, як можна таке казати
Специфіка товару. Всі з околобудівельних сфер, в основному мужики, то і гумор такий
Бамбарбия! Кергуду.• 25 октября 2025
это мерзко с его стороны.
начальники почти все прикукукнутые.
ПироженкА• 25 октября 2025
Ответ дляГерцогиня
Я заміжня, до того ж директор теж, його дружина в нас працює в компанії
Замужество ещё никогда не мешало иметь секс на работе, особенно для начальства.
Герцогиня
• 25 октября 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Так зп приблизно однакова виходить. На трубах більша ставка
Герцогиня
• 25 октября 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
это мерзко с его стороны.
начальники почти все прикукукнутые.
Я згідна
Герцогиня
• 25 октября 2025
Ответ длякотопёс
Та це вже занадто
Герцогиня
• 25 октября 2025
Ответ дляПироженкА
Це бридко
котопёс• 25 октября 2025
Ответ дляГерцогиня
Це бридко
Вы такая нежная... Может, вам в другую сферу уйти?
Герцогиня
• 25 октября 2025
Ответ длякотопёс
Я вже не перший рік працюю у цій сфері)
Гарно знаюсь на товарі, і я не ніжна.
Просто не люблю пошлість
Гарно знаюсь на товарі, і я не ніжна.
Просто не люблю пошлість