Манка Я• 26 октября в 11:06

Тональний крем для пористої, рельєфної шкіри

Саме така шкіра в мене, вже не знаю чи може не користуватись тими тональними, але без них не можу. В кого теж така шкіра, як доглядаєте? Чи користуєтесь трнальним, пудрою?
Последний вагон• 26 октября в 11:16
А що вас не влаштовує в ваших попередніх тональних кремах?
автор Манка Я • 26 октября в 11:22
Ответ дляПоследний вагон
Те що помітна на шкірі якщо лампою присвітити, при кімнатному освітленні наче ок
Последний вагон• 26 октября в 11:40
Ответ дляМанка Я
Ну ви ж не ходите увесь день із лампою біля обличчя 🤷‍♀️ якщо шкіра жирна, то просто купіть матуючі серветки
Спілий баклажан• 31 октября в 14:53
Вв попробуйте, они легче, можно наносить влажным спонжем, не .будет эффекта маски
Нравятся корейские