Ще з цiкавого Як навчити дитину захищати себе, якщо її дражнять у школі? +20 Метрошкола, Харьков, лицей 169 +12 Технічний залік у музичній школі +16 У кого дети пропускали школу +13 Лучше бы не читала тему ниже про буллинг +246 Чиї діти живуть за кордоном і навчаються в КОЛЕДЖІ в Україні на програмування? +47 Первый класс НУШ тяжело учиться? +29 Почему бестолочей перестали оставлять на второй год? +23 Одвічне питання про фонди класу +131 Чи варто купити торт репетитору? +26
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Отговорите от блонда :( 3+903 Вы ездите отдыхать без мужей?3+793 У кого муж 50-55 лет, как часто у вас секс?3+783 Відпочили називається 6+576 Дружини хто закордоном, зраджуєте вашим чоловікам поки вони в Україні?2+522 Як пахло багатство в дитинстві? У мене це був safeguard 2+452 Эмоциональная связь 4+414 ещё
Сейчас читают! Знакомая- жена священника, а также принимает +511 Куда лучше выехать из Запорожья с двумя детьми?+491 У кого муж 50-55 лет, как часто у вас секс?3+313 Відпочили називається 6+296 Як пахло багатство в дитинстві? У мене це був safeguard 2+282 Зима в селе — не спасение+281 Вы ездите отдыхать без мужей?3+273