Душа компанії• 26 октября в 18:57

Українські бренди: ваші улюблені, білий і чорний список?

Дівчат, давайте радити одна одній гарні українські бренди, щоб і стильно, і якісно і своїх підтримати.
Чорний список теж - що не радите брати?
Я почну свої замітки:
Cher17 - моделі кльові, якість ні. Светр заявлений як вовна пішов катишками одразу ж, на вигляд як з бомжа через 5 вдягань. Спідниця по підкладці порвалась на шві з першої носки.
Gepur - 50 на 50, є речі які по якості влаштовують цілком. Але теж не вау.
Coosh - не знаю яка якість, придивляюсь до чобіт і светра, може хто брав і порадите чи брати чи буде історія як з cher.
У кого взагалі з наших класні вовняні светри і пальто не на всі гроші світу?
Bazhane - це зрозуміло, але поки трохи не по кишені
Бавовна• 26 октября в 18:58
Это из области фантастики
Просто болталка• 26 октября в 18:59
Бажане - самый смешной бренд. Кот в мешке по цене макс мары)))
Еще смешные эти безумные сумки, в которых сухоцветы залиты акрилом
Просто болталка• 26 октября в 19:01
Мне по качеству и цене понравились костюмы в promin
Не купила только потому, что на мой рост 165 подшивать нужно все
Пушка заряджена• 26 октября в 19:03
Это было актуально до 22, сейчас дичайшее дешманство из полиестра, либо неадекватные аппетиты, из серии сумочка по самой длинной стороне в см 20 = 17000 грн , ой, забыла этих пришибленных, они в цуме есть. Массимо рулит))
Вы шо, cher -это ж Алиэкспресс полный с оверпрайсом
Атятя_тётя• 26 октября в 19:03
Мне stimma нравиться, ношу их зимние платья
So_so• 26 октября в 19:07
Мало в этом разбираюсь. Попался пробник Шуга порн от Систерс Арома - огонь.
черная мамба• 26 октября в 19:08
Мне нравятся футболки Cultoni.
Отличное качество трикотажа, пошива. Но беру их ради принтов. Особенно нравится серия Города Украины.
Последние пару лет только их и дарю зарубежным партнёрам.
Чаклунка-ведунка• 26 октября в 19:10
Купую тільки сумки. Vif , Briar , Harvest. Одяг та взуття ціна-якість не зустрічала
Леннон_Жив!• 26 октября в 19:13
В гепюр сподобався одяг з укр орнаментами. І якість класна. Решта як попадеш.
В ненька подобається спортивний одяг і їхні сукні.
В амослук багат чого подобається, але зазвичай чекаю знижок, бо цінник немалий.
І ще подобається взуття ідеальна пара з Одеси.
Каляка маляка• 26 октября в 19:14
Свитера неплохие в LBTM. До войны еще Jenadin покупала, сейчас не знаю, работают ли они.
Чарочка діда• 26 октября в 19:40
Нравится трикотаж в Solmar
Тут надолго• 26 октября в 19:54
Не знайшла нічого для себе, нажаль, якщо ціна адекватна, якість погана, якщо гарна тканина та пошив, ціна космос. Хотіла зимову куртку купити, не знайшла, взяла коламбію.
Птица Говоруша• 26 октября в 20:08
Чер ни одной вещи не было, и по тредсу что постят - мне ничего не нравится, видимо не мой стиль.
Стимма очень нравятся, на меня садится хорошо, брюки идут полноценной длины на меня не короткие, это редкость, и садится все хорошо. Есть костюмы, брюки, платье, трикотажный на флисе костюм, все любимое и удачное
Точечно во вси свои покупала что то, но так чтобы выделить конкретный бренд не могу
Гепюр - не мой стиль тоже, но один бодик есть, хороший
75В• 26 октября в 21:08
Жива, Абрамочкіна - одяг плюссайз, дуже рекомендую.
Анатомічне взуття - Мерле, Хорьок, Туто взуто, якісне і шикарне на нозі.
Не раджу бренд Босі - заробляють на передплатах переважно, гідних моделей мало.
західний_діалект• 26 октября в 21:18
Ответ длячерная мамба
Мне нравятся футболки Cultoni.
Я пошла искать эти футболки))) нужно что-то на подарки немцам)
Перемелица• 26 октября в 23:53
Мне Solmar нравится
KURIS• 08 ноября в 15:54
Головні убори, рукавиці, капори Odyssey, якість хороша, ношу роками