КрестьянинДиор• 27 октября в 01:34
Температура и зубы
Может ли у ребенка 10 м быт температура 38 на зубы? Все предыдущие зубы были без температуры
Викликаю на дебати• 27 октября в 01:47
Может. У нас некоторые зубы резались бессимптомно, а некоторые, ужасно сложно с температурой(
мадам Везувий• 27 октября в 01:59
Може. Є зуби, які ближче до нерва знаходяться, є які до гайморових пазух. Відповідно може бути і температура , і нежить у деяких випадках.
Купіть гель для дітей з ромашкою. І прорізувачі гумові чи силіконові.