Miss Sims• 27 октября 2025

Радіодиктант- провал!!!!!

Встигли?
Королевишна• 27 октября 2025
Ответ дляЕлена - 79
Я и не знала, а если бы знала , то не писала бы. Не понимаю, зачем он нужен. Думаю, только учителям укр мовы.
В быту, на работе, в переписке с покупателями все это не применяется.

Все те лелитки- чисто праздный интерес.
і дійсно, нащо тренувати грамотність?
Natka A.• 27 октября 2025
Даже по Марафону только что Маричка Падалка сказала, что хуже, чем в этом году еще не диктовали никогда. Очень многие реально не успели и бросили
Алина P• 27 октября 2025
Можна спросит? А зачем оно все?
Natka A.• 27 октября 2025
Ответ дляAnna-08e7
Диктант, . Опалення нема і не буде, про це ми не думаємо. А от диктант зробимо.
І не писала нічого і не збиралась
І що? Через те, що ви не писали, у вас звʼявилось опалення? Чи як це повʼязано?
Anna-08e7• 27 октября 2025
Ответ дляNatka A.
Так пов´язано що не про якість диктанти треба думати а про опалення !!!!!
Семицветка• 27 октября 2025
Ответ дляСалт
Можна писати в запису
Спасибо. Не знала. Поищу в сети.
Оксана -1f11• 27 октября 2025
Ответ дляAlen_Ka
Я на другому чи третьому абзаці кинула, коли пішла плутанина з лілітками ). Швидко, так, але я встигала. Взагалі не перший раз писала, і в котрий раз думаю, що читати мають люди, які профі в цьому, а не актори чи інші діячі від культури, ну не вміють вони читати, як треба.
Так, читати повинні вчителі, бо сьогодні то був жах
Natka A.• 27 октября 2025
Ответ дляAnna-08e7
Ок. Думайте.
Alen_Ka• 27 октября 2025
Ответ дляАлина P
Можна спросит? А зачем оно все?
Знаєте, якщо Ви задаєте такі питання, то Ви точно не потребуєте відповіді). Хто розуміє для чого і хоче писати, той пише, хто не розуміє - той не пише. Це ж не обязаловкка, ніхто нікого не заставляє і двійку в щоденник не поставить.
Merilyn• 27 октября 2025
Ответ дляBrita
Даже не собирались
Сын сказал что у него каникулы и он не собирается ничего писать. Ушел гулять
Согласна. Меня саму от этой школы телепает уже. Будем отдыхать и хоть неделю. Я хоть выгребу хламовник
Дівчина Гілмор• 27 октября 2025
Хто читав текст? Хто облажався?
Merilyn• 27 октября 2025
А кто-нибудь объяснит зачем этот радиодиктант?
Natka A.• 27 октября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Хто читав текст? Хто облажався?
Наталя Сумська
Королевишна• 27 октября 2025
Ответ дляMerilyn
Для того, щоб люди на кшталт вас дізналися хоча б про те, що є такий розділовий знак - кома. Грамотність - це ознака інтелігентної людини.
Merilyn• 27 октября 2025
Ответ дляКоролевишна
Згодна, але діти нарешті дочекалися канікул. Ще і на канікулах робота.

Ще й канікули в туалеті просидіти..
Merilyn• 27 октября 2025
Ответ дляКоролевишна
Я знаю, що є такий знак, але незручно ставити їх тут, якщо документ важливий або зошит, я повернуся, почитаю текст і розставлю розділові знаки.
Star39• 27 октября 2025
Ответ дляСалт
Пайєтки. ’Леліти’- сяяти, відбивати світло
это на каком диалекте?
Star39• 27 октября 2025
Ответ дляСалт
’Пітятко’ - ’маленьке курчатко’, закарпатський діалект.
’Кияхи’ -’качани кукурудзи’, північно-східний діалектизм
’Допіру’ - ’щойно’, ’тільки що’.
Всі три слова нові для мене, тож гугліла.
Але ’лелітки’ знала
и на фига в диктанте все эти малоупотребительные диалектизмы?
Алина P• 27 октября 2025
Ответ дляAlen_Ka
Я запитала з цікавості. Може на роботах якихось змушують. Можна б дати нормальну, коректну відповідь.
Star39• 27 октября 2025
Многократная победительница радиодиктанта Кристина Гоянюк раскритиковала диктант этого года.

Она заявила, что и «текст глуповат», и вычитка плохая (его читала актриса Наталья Сумская, в момент выступления Гоянюк она была в студии).

«Суспильне», которое проводит радиодиктант, прервало эфир и не дало Гоянюк закончить мысль.

В диктанте этого года, например, были такие слова и фразы: «сукні з лелітками», «між´яр’я», «допіру», «пітятко», «кияхи», «скніли», «гризота». В нем упоминались пес Патрон, РЭБы и генераторы.
Brita• 27 октября 2025
Ответ дляAlen_Ka
Те кто занят делом ему некогда писать диктанты
Ну а те кому нечего делать, может конечно и писать. Хоть какое-то занятие
Incanto77• 27 октября 2025
Ответ дляAlen_Ka
Якось снобізмом ваш меседж віддає. І якщо людина питає, то, мабуть, її це цікавить.