Катастрофа• 27 октября 2025
Посоветуйте, какой кальций купить при переломе
Бабушка поломала руку. Питание рыба, мясо, творог. А что пропить?
Барвіночка• 27 октября 2025
Бульоны ей варите - 10 часов на говяжих костях. Холодец. Белок. Яйца.
Катастрофа
• 27 октября 2025
Ответ дляБарвіночка
Да, варим
Мрію про пончик• 27 октября 2025
Щоб кальцій засвоювався потрібно мумійо з прополісом ще приймати.
Барвіночка• 27 октября 2025
Ответ дляКатастрофа
Да, варим
Кальций осторожно. Нужно анализ сдать и почки проверить вначале
Пишу каліграфічно• 27 октября 2025
Кожен вечір до давайте бабусі до їжі або витриманий пармезан, той що з такими крапочками, що аж хрестить на зубах, або 1 ч л звичайного кунжуту. Це найкращі варіанти отримання кальцію. Але може бути так, що одного кальцію буде замало. Спитайте лікаря щодо доцільності призначення Остеогенону.
Алина-eb61• 27 октября 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
я бы добавила еще мак
фан L.O.S.T.• 28 октября 2025
Ответ дляМрію про пончик
Достаточно магния, витамина Д3 (доза по анализу) с К2 в форме МК7 (от 150 мкг), это чтоб гарантированно