Поторописька• Изменено 27 октября в 19:31
Нафиг она про советы ССр пишет?
Мне 22 года и я не хочу в советы те. Сейчас хреново, но тогда есть было нечего, носили тряпки за бабушками, рылись по помойкам, работали уборщиками и на заводах за 70 рублей. О чём ностальгия? Смотрела Шурика, это кал
Поторописька
• 27 октября в 19:32
Ответ дляГл. Амурная
Толсто
А реально если? Что там хорошего что наяриваете?
Гл. Амурная• 27 октября в 19:32
Ответ дляПоторописька
*зевает*
Поторописька
• 27 октября в 19:33
Знаю русский, польский, украинский. В сесере какие языки знали?
Печальки.нет• 27 октября в 19:33
Ответ дляПоторописька
Только русский.
Вяликодерживие и дружба народаффф
Поторописька
• 27 октября в 19:34
Ответ дляНу шо не так?
та зробіть єдину тему і плавайте там всі. Задовбали
Удалено администрацией...
Поторописька
• 27 октября в 19:34
Ответ дляПечальки.нет
Только русский.
Вяликодерживие и дружба народаффф
Сочуствую
Губка Боб• 27 октября в 19:34
Ответ дляНу шо не так?
Это один и тот же троллина, сегодня его прорвало
Печальки.нет• 27 октября в 19:35
Ответ дляПоторописька
Удалено администрацией...
В Украине запрещён на гос.уровне пропаганда коммунизма и тоталитаризма
Вопрос в том, почему эту шмоньку не проверяет сбу
Ну шо не так?• 27 октября в 19:36
Ответ дляПоторописька
Удалено администрацией...
Бо вони і там всіх задовбали
всемВсёИмного• 27 октября в 19:55
Ответ дляПоторописька
Совки морд налепили, ухожу в тикток
СССР це відстой, а кал це ти
УжеВотДа• 27 октября в 20:04
Давайте почнемо з того, що зарплати навіть на заводах були не менше 90 рублів, а якщо це інженер, тобто з вищою освітою, на заводі, то 120-150 рублів. По-друге по помилках ніхто не рився. З продуктами дійсно було важко, але не голодали. Просто їжа була проста і не було розмаїття.
Якщо що, то за совдеп не агітую і навіть не люблю совкодрочерів. Жити треба тут і зараз, а не обсмоктувати тему радянщини
УжеВотДа• 27 октября в 20:06
Ответ дляПоторописька
В сесері знали як мінімум 2 мови - руська і національна в залежності від республіки + одна іноземна
УжеВотДа• 27 октября в 20:07
Ответ дляПечальки.нет
Только русский.
Вяликодерживие и дружба народаффф
Не гоніть. Я 79 р н, зі школи знаю руську, українську та англійську раніше дуже добре знала
УжеВотДа• 27 октября в 20:07
Ответ дляПоторописька
Удалено администрацией...
Дорого всіх совкодрочерів тримати в дурці, там реальним псіхам місць не вистачає.
УжеВотДа• 27 октября в 20:12
Ответ длявсемВсёИмного
СССР це відстой, а кал це ти
У будь-які часи були плюси та мінуси. Хто б що не казав, але лише совєти давали житло безкоштовно. Українці його благополучно приватизували і досі живуть в цих квартирах. Не знаю жодної людини, хто відмовся від безкоштовної хрущовки і тим більш чешки. Профсоюзні путівки у дитячі табори суттєво спрощували питання куди подіти дитину на 3 місяці літніх канікул. Але і за кордон мало хто міг відвезти дитину та показати інші країни.
Бритоножка• 27 октября в 20:30
Ответ дляПоторописька
Что значит:’наяриваете’?..
Лексикон из тюрьмы?
Бритоножка• 27 октября в 20:31
Ответ дляПечальки.нет
Ненормативная лексика. Жалоба