В гости звали?• 27 октября в 19:33

Аптечка на всі випадки життя

Навела порядок у домашні аптечці і розумію, що треба її більш укомплектувати, по-перше, тому що ціни ростуть, по-друге, на випадки, коли потрібна допомога швидко або її не буде зі сторони. Давайте разом складемо список, які потрібно ліки на різні, гіпотетично можливі випадки, коли не доступна медична допомога, сподіваючись, що такого ніколи не буде, але якщо.. то які б ліки ви підготували ( поточні кожному не рахуємо).
- краплі для очей, носа, вуха
- антибіотики
- спирт, перекись водню, хлоргексидин
- шприци
- ампула дексаметазону, супрастину, нош-пи
- корвалол, корвалмент, гідазепам
- нурофен, парацетамол
- смекта, дуспаталін, ентерол

Продовжуйте
автор В гости звали? • 27 октября в 19:46
Ответ дляНайщасливіша
Сколько раз в жизни вы принимали антибиотики? Я может раз пять.
Може так само, особливо в дитинстві, коли були отіти
Найщасливіша• 27 октября в 19:47
Ответ дляВ гости звали?
Ви ніколи не були у якомусь глухому селі, наприклад?
Была и что, там резко случается гайморит?
автор В гости звали? • 27 октября в 19:47
Ответ дляТелепузик
Звідки ви знаєте антибіотики якої групи вам треба?
Для цього і є широкого спектру дії
Сунуся в чужі справи• 27 октября в 19:47
Ответ дляВ гости звали?
В мене часті ангіни.Завжди маю,дивлюся що б довгий термін був.Дома 6 людей живе.Огого буває треба.
Найщасливіша• 27 октября в 19:48
Ответ дляСунуся в чужі справи
Більшість дома живе не сама
И что, вы покупаете антибиотики впрок?
АфродитаПетровна• 27 октября в 19:48
Ответ дляНайщасливіша
І саме цікаво що їх багато груп але автор розбереться
Відповів всім• 27 октября в 19:48
Ответ дляВ гости звали?
На всі випадки життя)
Адреналин в шприце.
АфродитаПетровна• 27 октября в 19:49
Дефібрилятор забули
Язвочка• 27 октября в 19:49
То что у меня есть всегда: нурофен, парацетомол, энтерол, цетрин или зодак, флоксал капли (от ячменя), отривин капли (нос), траумель гель, бепантен крем, хлогексидин, корвалмент, темпалгин, синупрет форте, нимесил. Аб есть на всякий случай, но без врача никогда не принимала.
Найщасливіша• 27 октября в 19:51
гіпотетично можливі випадки, коли не доступна медична допомога, сподіваючись, що такого ніколи не буде, але якщо..
Мне просто интересно, если что. Поедем жить на дальний хутор, или пойдём в поход в горы?
автор В гости звали? • 27 октября в 19:52
Ответ дляНайщасливіша
Складно говорити з людиною, яка не бачить суть теми, або прикидається, або просто умнічає, не треба, ми говоримо про можливі випадки, вас хтось вмовляє щось для себе придбати?
Найщасливіша• 27 октября в 19:53
Ответ дляВ гости звали?
Так вы сами придумать не можете эти случаи. Какие же, напишите наконец, глухое село было, какие ещё?
автор В гости звали? • 27 октября в 19:53
Ответ дляНайщасливіша
И что, вы покупаете антибиотики впрок?
Так, мішками просто)
автор В гости звали? • 27 октября в 19:54
Ответ дляАфродитаПетровна
Немає слів просто)
автор В гости звали? • 27 октября в 19:55
Ответ дляНайщасливіша
Будь ласка, займіться чимось більш для себе потрібним
Телепузик• 27 октября в 19:56
Ответ дляВ гости звали?
Для цього і є широкого спектру дії
Хіба є універсалтний антибіотик?
Найщасливіша• 27 октября в 19:57
Ответ дляВ гости звали?
А вы думали я серьёзно вашей темой решила заняться , какую-то фигню пишете и сами не можете объяснить ,что вы написали, и для чего это всё нужно.
Телепузик• 27 октября в 19:57
Ответ дляСунуся в чужі справи
Так один і той самий антибіотик взагвлі бажано не приймати навіть 2 рази підряд, не те щоб мати на всі випадки один
Телепузик• 27 октября в 19:59
Ответ дляАфродитаПетровна
Я вже думала я щтсь не тямлю і є в усіх назва антибіотику при любій болячці поможе.
Я вище написала, що запам´ятала колись з виступу лікаря, що треба взагалі записувати назви антибіотиків, які приймали і не вживати його другий раз
Найщасливіша• 27 октября в 19:59
Ответ дляТелепузик
Эффект плацебо, не поможет, но вызовет чувство, что человек что-то делает, а не просто ждёт, пока само пройдёт.
Зілля до весілля• 27 октября в 19:59
Напоминает, как в 2012 все ждали конец света и скупали по всем магазинам консервы, которые потом годами доедали🙁
Найщасливіша• 27 октября в 20:00
Ответ дляЗілля до весілля
Ну тогда надо в аптечку положить побольше туалетной бумаги.
АфродитаПетровна• 27 октября в 20:02
Ответ дляТелепузик
Хіба є універсалтний антибіотик?
У автора є
В природі немає універсального антибіотику
Найщасливіша• 27 октября в 20:03
Ответ дляАфродитаПетровна
У автора є
Пеницилин)
АфродитаПетровна• 27 октября в 20:04
Ответ дляНайщасливіша
Пеницилин)
Нє є універсальним але природнього походження
Найщасливіша• 27 октября в 20:05
Ответ дляАфродитаПетровна
Когда-то он был единственным
АфродитаПетровна• 27 октября в 20:05
Ответ дляНайщасливіша
Когда-то он был единственным
Та колись і оперували без наркозу
АфродитаПетровна• 27 октября в 20:06
Автор , що маєте в аптечці на випадок асистоліі ? Порушення ритму ? Набряку легень - ви ж всі випадки пропрацьовуєте
Найщасливіша• 27 октября в 20:06
Ответ дляАфродитаПетровна
Та колись і оперували без наркозу
Рауш наркоз, алкоголь
АфродитаПетровна• 27 октября в 20:08
Ответ дляНайщасливіша
Рауш наркоз, алкоголь
Смертність та ускладнення упустимо