Ку ка ку ка ку• Изменено 29 октября в 12:34
Сумно, що ясна на видалених зубах втрачають форму і не відновлюються
Сьогодні нарешті поставила коронку на імплант, нижня 6, яку вирвали рівно рік назад. Спершу це була трагедія, так як зуб видаляли з під-коронки, тому що був флюс. Тоді я видаляла в поспіху, і ще не знала, що можна було відразу ставити імплант. Це б так полегшило життя. Тому довелося чекати півроку доки наросте кістка, вставили імплант, і ще півроку, доки вросте імплант. Нарешті сьогодні поставили коронку, я дуже щаслива, але ж рік місце було без зуба, і ясна як розсосалося, і навколо зуба внизу як карман, запавша, а не випукла десна. І лікар сказав, що вже не наросте, не відновиться, лише на майбутнє робити корекцію десни. Звісно, її так не видно, це якщо я в дзеркало вдивляюся. Розкажіть, а як у вас?
Скляна миша• 29 октября в 12:34
У меня такого нет, у меня была синева на десне от штифта под коронкой, удалили его, поставили керамический имплант, синева ушла, теперь вообще не видно что это не свой зуб
Я_з_Франека• 29 октября в 12:50
я себе аж так не розглядаю. Та й не показую нікому, окрім стоматолога
Я Вас не боюся• 29 октября в 13:29
А як можна зразу ставити імплант, якщо треба щоб відновилася кістка? І кажуть, що це якраз пів-року треба чекати.
Успокойся_Успокойся• 29 октября в 13:59
Вам би одразу імплант не поставили, якщо там був флюс. Бо це інфекція і імплант 100% не прижився би. Потрібен час, щоб інфекція зникла і кістка відновилась
Ку ка ку ка ку
• 29 октября в 18:19
Ответ дляЯ Вас не боюся
Це вже так можна. І набагато ефективніше, так як уникаєш одну зайву операцію
Ку ка ку ка ку
• 29 октября в 18:20
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Можливо, але тепер на майбутнє буду знати. Не хочеться собі таке загадувати, але краще знати
Мошей ницца• 29 октября в 18:54
Ответ дляСкляна миша
из-за чего была синева на десне, микробы или что?
Ку ка ку ка ку
• 29 октября в 21:52
Ответ дляМошей ницца
Як я зрозуміла, синева - це якщо імплант просвічується через десну, він же чорний, і дає колір синеви через десну. Але встановлення повторно імпланта - це також ризик для зубної кістки
Мошей ницца• 30 октября в 08:58
Ответ дляКу ка ку ка ку
’Штифт под коронкой’ ставится не на имплант, а на зуб, часто уже мертвый (без нерва).
Не у всех же мертвые зубы дают синеву десны. Вот и стало интересно что дало эту синеву, инфекция в корне или в десневом кармане
Янгол в камуфляжі• 04 ноября в 22:05
виривають зуб, добавляють кістку (якщо є потреба) і одразу всталяють імплант. Накривають тимчасовою коронкою.Черз 3-6 міс - її змінюють на постійну. Але...навіть після таких процедур у мене теж через місяць під одною коронкою ясна опустились, а черз пів року під іншою і ніби дирка між яснами і коронкою. Лікар теж сказав, що потрібна корекція ясен.