Щедрик• 30 октября 2025
Вы делаете рентгенографию грудной клетки раз в год?
Я нет. Года 4 назад делала. Думаете, стоит, если нет жалоб с целью обследования?
Голова колгоспу• 30 октября 2025
Ні, не робила давно.
Років 5 точно ні)
Якщо є можливість, то я б зробила.
Бо геніколог ( узі, мазок, груди), стоматолог, аналізи крові, сеча, копрограмма і деякі узі я обов´язково роблю раз на рік, щоб тримати на контролі головне.
Років 5 точно ні)
Якщо є можливість, то я б зробила.
Леннон_Жив!• 30 октября 2025
да, делаю
без флюорографии не дают справку в бассейн и еще много чего
Йосип_молодий• 30 октября 2025
Роблю щороку під час щорічного обов´язкового профогляду, плюс ще й мамограму
ЛюблюДевчонок• 30 октября 2025
Мені сімейна казала що раз на два роки треба вже робити а не раз на рік.
Ms. Любмая жена• 30 октября 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
да, делаю
Аналогично. Мне нужна справка в бассейн 2 раза в год и без флюрографии семейная не дает
Десь так, але...• 30 октября 2025
Ні, але життя змушує майже кожен рік робити КТ. Замість флюшки виходить.