Юля_Ваня• 30 октября 2025

Виставка WOW Ukraine, Київ

Дівчата, добрий день, можливо хтось був на цій виставці останнім часом, чи великі черги на вхід? Чи багато людей? Варто їхати?

Дякую за відповіді
Баба Йога• 30 октября 2025
Сьогодні були, до 11.00 було десь 30, після 13.00 десь 50 у черзі.
Червона ікорка• 30 октября 2025
я була вчора, купляла ранковий квиток десь за пару тижнів, ми приїхали в 10-45 і зайшли одними з перших. За годину ми обійшли всю виставку, сфоткались де хотіли, потім дитині захотілось ще раз повернутися до деяких експонатів. Тобто це була десь 12 година - і народу було вже на стільки багато, що не було змісту вертатися. Черги на фотолокації, черги до цікавих експонатів. Але нам виставка дууууже сподобалась
Santander• 30 октября 2025
Була вчора. Зайшли без черги. Ближче до 15.00.
Хропочка з гривкою• 30 октября 2025
а где эта выставка, по какому адресу?
Вкаблучках• 30 октября 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
а где эта выставка, по какому адресу?
На вокзале.

Вьіставка будет работаь еще весь ноябрь, продлили.
автор Юля_Ваня • 30 октября 2025
Дівчата, а можна квитки купити на місці? Чи тільки через інтернет?
Крем для арбуза• 01 ноября 2025
Ответ дляЮля_Ваня
Немає їх на місці. Їх і через інтернет важко купити. Сьогодні в 10 ранку хотіла купити на 14.00, не змогла. Ледве вхопила на 16.00. На вихідні все майже розпродано. Людей було багато, на пару локації були черги і ми не чекали, але все що хотіли подивитись, подивились і сфотографувались. Були там 2 години. Але виставка дуже сподобалось. Я розплакалась вкінці. А син сказав, що він пишається тим, що українець, йому 12 років. Однозначно варто подивитись