Ранковий базар• 30 октября в 18:27
Зубна паста
Порадьте зубну пасту від чутливості, кровотичивості ясен ( добре, якщо бюджетна паста)
Закусенец• 30 октября в 18:46
Ответ дляНе зацілована
Або курапрокс
Это курапрокс ? Это ж фото биорепей
размахер• 30 октября в 18:52
Автор корейські 2080. В мене аналогічна проблема. В Аврорі останній раз по акції були 29 грн. Зараз скину фото.
размахер• 30 октября в 18:54
Можна брати в Мейкап там дорожче але бувають акції. Я поки що для себе, краще варіанта, ціна якість, не знайшла. В мейкапі я брала майже всю лінійку.
Не зацілована• 30 октября в 20:04
Ответ дляЗакусенец
Это курапрокс ? Это ж фото биорепей
Або , ви бачите слово або?)
ГейТуда• 30 октября в 21:52
Пародонтакс. А взагалі шукайте корінь проблеми. Вітаміну С може не вистачати, якщо ясна кровоточать, це одна із причин.
Ранковий базар
• 31 октября в 10:41
Ответ дляГейТуда
Дякую