40каградусная• 31 октября в 21:29
Шановна адміністрація, скажіть, будь-ласка, чого ви не видаляєте цю тему?
Авторка активно продвигає ейджизм, пройшлася по половині населення, розділяючи суспільство, при цьому ображаючись на ʼнеугодніʼ їй коментарі , це взагалі, нормально спілкуватися, хто гірший із людей? Дискримінація повна, ще й опитування робе, ну це нонсенс.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3779912-2
Зілля до весілля• 31 октября в 21:31
Так у нас же свобода слова....почему нельзя сказать свое мнение...
ніколи такого не було• 31 октября в 21:33
В какую сторону у вас ейджизм? Вы в категории молодых ребят или пенсионеров? Там одинаково всем в той теме не хотят сдавать
40каградусная
• 31 октября в 21:33
Ответ дляніколи такого не було
Тим паче. Це що, ок?..
ніколи такого не було• 31 октября в 21:37
Ответ дляОдна_на_всей_планете
«опитування РОБЕ»
етить-колотить 🤡
будь-ласка, ну