Смайликівна• 02 ноября в 14:52

Вам ще роблять манікюр хтось із замочуванням?

Чи тільки апаратний?
Бо подружка каже, що робить із замочуванням, то я аж здивувалась, наче вже ніхто не робить так
Анчо Ус• 02 ноября в 14:56
Я не люблю аппаратный, мне кутикулу обрезают, но не замачивают прям, просто наносят ремувер и потом обрезают.
Аноним ФЕЯ• 02 ноября в 14:56
Аппаратный с замачиванием делаю. Мне норм
Самая СоветЧиваЯ• 02 ноября в 14:56
Я сама себе делаю. Замачиваю и кутикулу отодвигаю. Она прчти не растёт. А вам если ещё и замачивать у мастера это лишнее время. Оно ей не выгодно
Грушки-яблочки• 02 ноября в 14:56
Манікюр роблю сама
А от на педикюр ходжу з замочуванням
Апаратний мені не подобається
Фиктивная• 02 ноября в 14:57
Замочують. Я багато років в той салон ходжу, тож не знаю, як у інших роблять))
Мне без сахара• 02 ноября в 15:02
Просто ремувер і обрізає ножицями. Так найкрвще. Тоді шкіра не тріпається навколо нігтя, як після апаратного. Не люблю його
Майструю крила• 02 ноября в 15:04
Только аппаратный много лет
Нічна ненажера• 02 ноября в 15:17
Нет, к сожалению. Была удивлена что сейчас так не делают
Попа как у Кардашьян• 02 ноября в 15:31
З замочуванням кутикули? Ні вже, але з розмачуванням гелю роблять.
ПолБатона• 02 ноября в 15:50
З замочуванням